21 Temmuz 2024 Pazar   

MİLLET-VEKİLİ BULUŞMASI

MİLLET-VEKİLİ BULUŞMASI
 

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez, Saadet Partisi Bayrampaşa İlçe Başkanlığı tarafından STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığımız tarafından yürütülen “Millet-Vekili Buluşması” programı kapsamında Bayrampaşa’ya ziyaretlerde bulunarak, STK’lar, muhtarlar ve teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.
Ezme Dürümevi’nde düzenlenen toplantıya Saadet Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı ve 3.Bölge Başkanı İsmail Acar, Saadet Partisi Bayrampaşa İlçe Başkanı Hüseyin Gülsümer ve yönetim kurulu da katıldı.

BİTMEZ, İSRAİL’E TEPKİ GÖSTERDİ VE YEREL SEÇİMİN ÖNEMİNE DEĞİNDİ
Toplantıda bir konuşma yapan Hasan Bitmez, İsrail’in Gazze’de yaptığı katliamlara değinerek, "Filistinli kardeşlerimize maalesef dünyada olduğu gibi İslam dünyasında da sahip çıkılmıyor. Avrupa’nın ilke ve değerleri; Müslümanlar söz konusu olduğunda rafa kaldırılıyor. Barış, demokrasi, insan hakları, saygı, sevgi, hoşgörü gibi kavramlar sadece Avrupa’nın sınırları içinde ve Avrupalılar söz konusu olunca akıllara geliyor” eleştirisinde bulundu.
2024 yılı mart ayında yapılacak yerel seçimlerin önemine de değinen Bitmez, “Bugün ülkemizde, coğrafyamızda ve yeryüzü üzerinde Milli Görüş anlayışına olan ihtiyaç her zamankinden çok daha fazladır. Mart ayında yapılacak yerel seçimler de bu yönde büyük bir önem taşımaktadır. Yerel seçimlere yaklaşık 4,5 ay kaldı. Bugünden itibaren geceyi gündüze katarak çalışmak mecburiyetindeyiz. Milletimizin gerçek sesi olmaya inanç azim ve kararlılıkla devam edeceğiz” ifadlerini kullandı.

ACAR’DAN KATİALAMA SESSİZ KALINMA ELEŞTİRİSİ VE YEREL SEÇİM AÇIKLAMASI
Saadet Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı ve 3.Bölge Başkanı İsmail Acar da konuşmasında İsrail'in Filistin'e yönelik katliamlarına dünyanın daha çok ses çıkarması gerektiğini ifade ederken, her gün yüzlerce çocuğu katleden İsrail’e karşı bir duruş ortaya koyamayanları kınadı.
Saadet Partisi milletvekillerinin 81 ili ziyaret ettiğini de belirten Acar, bu ziyaretlerle 2024 yerel seçimleri öncesi STK, muhtarlar ve diğer kuruluşların sorun ve çözüm önerilerini dinlediklerini ifade ederek, yerel seçimler için tüm teşkilatlar olarak çok çalışacaklarını söyledi.
Toplantıda STK yöneticileri de çeşitli konularda sorun, görüş ve önerilerini de ifade etti.
Program sonunda Gazze’de hayatını kaybeden Filistinliler için dua edildi.

 

Tarih: 13 Kasım 2023 Pazartesi    Hit: 1336

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol