30 Kasım 2023 Perşembe   

KANATLAR’DAN MEVLİD VE LOKMA

KANATLAR’DAN MEVLİD VE LOKMA
 

Kanatlar ve Çevre Köyleri Kültür Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Derneği, 10 Kasım münasebetiyle Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, Aziz Şehitlerimiz, Gazilerimiz ve bu dünyadan ahirete göçmüş tüm hemşehrilerinin ruhlarına Mevlid-i Şerif okuttu ve lokma dağıtımında bulundu.
Derneğin Kadın kollarının üstlendiği anlamlı etkinliğe Bayrampaşalı bir çok iş insanı, dernek yönetimi ve Bayrampaşalı vatandaşlar katılım sağladı.
Kanatlar ve Çevre Köyleri Kültür Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Derneği Kadın Kolları Başkanı Serap Kanatlar Dağtaş “Böylesine anlamlı günde hem Atamızı anıyor olmanın hem de tüm sevdiklerimiz için lokma dağıtmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.
Kanatlar ve Çevre Köyleri Kültür Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Derneği Başkanı Cemil Çubuk ise ‘Bizler Kadın kollarımız, Gençlik kollarımız ve yönetimimiz ile birlikte böylesine anlamlı günleri unutmamaya ve bizden sonraki evlatlarımıza da unutturmamaya çalışıyoruz. Emeği geçen herkese derneğim adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Tarih: 10 Kasım 2023 Cuma    Hit: 1283

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol