26 Ekim 2020 Pazartesi   

CHP GENÇLERİ ‘ONUR TOPÇU’ DEDİ

CHP GENÇLERİ ‘ONUR TOPÇU’ DEDİ
 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayrampaşa Gençlik Kolları 12. Olağan Kongresinde başkanlığa Onur Topçu seçildi.
CHP Bayrampaşa İlçe Teşkilat binasında yapılan 12. olağan kongrede ana kademe yönetiminin yenilenmesinin ardından Pazar günü Gençlik Kolları kongresi yapıldı.
355 üyenin olduğu CHP Bayrampaşa Gençlik Kolları kongresinde 196 üye oy kullandı. 
Yapılan oy tasnif işleminin ardından adaylardan Onur Topçu 112 oy alarak başkanlığa seçilirken, diğer aday Arif Hamitoğlu ise 80 oy aldı. 4 oy ise geçersiz sayıldı.
CHP Bayrampaşa Gençlik Kolu Başkanlığına seçilen Onur Topçu, kongrede oy kullanan herkese teşekkür ederek, “Kaybedenin olmadığı bir seçim gerçekleştirdik. Bayrampaşa’da gençlik kazandı. Görev ve sorumluluklarımızın bilinciyle CHP bayrağının Bayrampaşa’da dalgalanması için yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımız ve partililerimizle birlikte el ele vereceğiz. Bayrampaşa’daki kardeşlik rüzgarı İstanbulumuzun tüm kongrelerini saracak, kazanan Cumhuriyet Halk Partisi ve Demokrasi olacaktır” ifadelerini kullandı.
CHP Bayrampaşa Gençlik Kolu yeni yönetim kurulu şu şekilde oluştu: Onur Topçu, Eren Ateş, Yeşim Bakar, Nergis Bozdemir, Serhat Hoşnut, Alican Kanatlar, Hüseyin Mert, Kerem Önal, Selenay Tabak, Tuna Tufan ve Serhat Yorgun.
Bu arada ana kademe ve gençlik kolları yönetimlerini belirleyen CHP Bayrampaşa ilçe teşkilatında kadın kolları kongresinin de yakın bir döneme yapılacağı bildirildi.

Tarih: 04 Şubat 2020 Salı    Hit: 1512

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol