01 Aralık 2023 Cuma   

BAŞIN SAĞ OLSUN OKAN AYSU

BAŞIN SAĞ OLSUN OKAN AYSU
 

Bayrampaşa’nın sevilen simalarından olan, önceki dönem Türk Kızılayı Bayrampaşa Şubesi Başkanı ve Bayrampaşa Gençlik Merkezi (BAYGEM) Genel Koordinatörü Okan Aysu’nun vefat eden dedesi son yolculuğuna uğurlandı.
83 yaşında vefat eden İlyas Şengezer, Küçükçekmece Yarım Burgaz Camii’nde İkindi Namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Küçükçekmece Aile Kabristanlığı’na defnedildi.
Üsküp doğumlu olan merhum İlyas Şengezer, 1972 yılında İstanbul’a göç etti. Terazidere Mahallesi’nde uzun yıllar çantacılık işiyle uğraşan İlyas Şengezer daha sonra Küçükçekmece’ye taşınmıştı.
Kızılay Bayrampaşa Şubesi de merhum İlyas Şengezer için bir taziye mesajı yayınlayarak, “Önceki dönem Kızılay Bayrampaşa Şubesi Başkanı ve Türk Kızılayı Genel Merkez İyilik Elçisi Okan Aysu’nun dedesi İlyas Şengezer hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine sabırlar dileriz” ifadeleri kullanıldı.
Paşavizyon Gazetesi olarak merhum İlyas Şengezer’e Allah’tan rahmet, Okan Aysu ve Şengezer ailesine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

Tarih: 06 Kasım 2023 Pazartesi    Hit: 1206

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol