10 Temmuz 2020 Cuma   

ŞEHİT ANNELERİNE ÖZEL ZİYARETLER

ŞEHİT ANNELERİNE ÖZEL ZİYARETLER
 

Bayrampaşa Kaymakamlığı, Anneler Günü nedeniyle ilçedeki anneleri unutmazken, şehit annelerine de sürpriz ziyaretler gerçekleştirildi.
Bayrampaşa Kaymakamı Dr Soner Şenel ve Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcısı Can Gökhan Balekoğlu ile birlikte Şehit annelerinin Anneler Gününü evlerinde ziyaret ederek kutladılar.
Bayrampaşa Emniyet Müdürü Necati Aktuğ Şahin, Bayrampaşa Müftüsü Yılmaz Küçük ve Bayrampaşa Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Mahmut Karabayır ve ilçe kurum müdürleri de şehit ailelerini ziyaret ederek, Şehit annelerinin Anneler Günü'nü kutladı. Ziyaretlerde Mütfü Yılmaz Küçük, şehitler için dualar okudu.


Vefa Sosyal Destek Grubu’ndan sürprizler
Bayrampaşa Kaykamalığı nezdinde faaliyet gösteren Vefa Sosyal Destek Grubu gönüllüleri her zaman iletişim halinde oldukları 65 yaş ve üstü yalnız yaşayan anneleri Anneler Günü'nde de unutmadılar ve onları ziyaret ederek çiçek takdim ettiler.
Vefa Sosyal Destek Grubu üyeleri, 2019 yılı Aralık ayında Şırnak’da EYP patlaması sonucu Şehit düşen Astsubay Esma Çevik’in annesi Nebahat Gözüaydın’a da Vefa Grubu sürpriz yaparak Anneler Günü'nü kutladılar.


Yaşlı vatandaşlarla sohbet edildi
Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, Bayrampaşa Belediye Başkanı Yardımcısı Can Gökhan Balekoğlu ile birlikte pazar günü 11:00 ile 15:00 saatleri arasında kurallara uyarak dışarı çıkan 65 yaş üzeri vatandaşlarımızla sohbet etti. 65 yaş üstü vatandaşlara evde kalarak kurallara uydukları için teşekkür eden Şenel ve Balekoğlu, biraz daha sabredilmesi halinde eski günlere döneceklerini ifade ettiler.


Çınarlara Soylu’nun hediyeleri verildi
Bayrampaşa’da yaşayan 100 yaş ve üzeri 8 anne Bayrampaşa Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından Anneler Günü’nde ziyaret edildi. Vefa Sosyal Destek Grubu üyeleri, büyüklerimize, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından gönderilen hediyeleri takdim ederek Anneler Günlerini kutladı.


715 aileye gıda kolileri iletildi
Bayrampaşa Kaymakamlığı Vefa Sosyal Destek Grubu, Ramazan ayında çalışmalarına hız vererek gece gündüz demeden ihtiyaç sahibi ailelere yardım eli uzatmaya devam ediyor. Vefa Destek Grubu üyeleri sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu hafta sonunda toplam 715 aileye daha gıda kolilerini teslim etti.

Tarih: 11 Mayıs 2020 Pazartesi    Hit: 1649

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol