21 Temmuz 2024 Pazar   

MUTLU, KARTALTEPE’DE İNCELEMELER YAPTI

MUTLU, KARTALTEPE’DE İNCELEMELER YAPTI
 

Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu, “Yerinde Hizmet” adını verdikleri proje kapsamında her hafta ilçenin bir mahallesinde ekibiyle birlikte incelemelerde bulunmaya devam ediyor.
Mutlu’nun ekibiyle birlikte Bayrampaşa’da incelemelerde bulunduğu 4. Mahalle Kartaltepe Mahallesi oldu.
Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu’ya Belediye Başkan yardımcıları Atilla Özen, Gündüz Kalkan ve Lütfi Kadıoğulları, Kartaltepe Mahallesi Muhtarı Mustafa Onur ve belediye birim müdürleri eşlik etti.
Kartaltepe Mahallesi’nde sahaya ekibiyle birlikte inen, Başkan Hasan Mutlu vatandaşları dinleyerek şikayet ve talepleri not aldı. İlgili müdürlüklere gerekli bilgilendirmelerin yapılmasının ardından çalışma başlatıldı. Altıntepsi, İsmetpaşa ve Cevatpaşa Mahallerinin çalışmalarının tamamladığı bildirildi.
Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu, yaptığı açıklamada “Bu hafta Kartaltepe Mahallesi’ndeyiz. Muhtarımızın bilgisi dahilinde sıkıntılı, sorunlu olan sokak, park ve bahçe bu noktaları geziyoruz. Bunlarla ilgili tespitlerimizi yapıyoruz. Bu hafta içerisinde müdürlerimiz ve arkadaşlarımız bu bölgede muhtarımızın bilgisi dahilinde gerekli çalışmaları yapacaklar. Yaşanabilir bir Bayrampaşa için hep birlikte el ele çalışacağız” dedi. 

Tarih: 03 Temmuz 2024 Çarşamba    Hit: 1119

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol