18 Ağustos 2019 Pazar   

CUMHUR İTTİFAKI BULUŞTU

CUMHUR İTTİFAKI BULUŞTU
 

MHP Bayrampaşa İlçe Başkanlığı’ndan AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanlığı’na iade-i ziyaret.
Geçtiğimiz günlerde MHP Bayrampaşa İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ve yönetimi bu kez ev sahibi konumundaydı.
AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanlığı’na iade-i ziyarette bulunan MHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Yaşar Kaba ve yönetimi, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ve yönetimi ile AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanlığı’nda buluştu.
Bayrampaşa gündemine dair konuların konuşulduğu ziyarette yerelde gerçekleşecek Cumhur İttifakı üzerinde duruldu.
Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan MHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Yaşar Kaba, “Yaklaşan yerel seçimler öncesi MHP Bayrampaşa İlçe Teşkilatı olarak çalışmalarımız kapsamında ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Bugün ittifakımız olan AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanlığı’nda Sayın Ersin Saçlı ve yönetimine bir ziyaret gerçekleştirdik. Kendilerine misafirperverliklerinden dolayı yönetimim adına teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ise “MHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Yaşar Kaba ve yönetimini ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Cumhur İttifakı ruhu üzerine karşılıklı  paylaşımlarda bulunarak önümüzde ki uzun yolun ehemmiyetini değerlendirdik” diye konuştu.  
Ziyaret, karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından tarafların toplu fotoğraf çektirmesiyle son buldu.

 

Tarih: 30 Ocak 2019 Çarşamba    Hit: 10254

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol