15 Ekim 2021 Cuma   

ATEŞ VE ÖZSOY AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

ATEŞ VE ÖZSOY AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
 

Bayrampaşa Tekstilci İş İnsanları Derneği (BATİAD) Başkanı, Bekir Taner Ateş ve eşi Özlem Ateş’in kızı Nilay Ateş, hayatını Melike-Ayhan Özsoy’un oğlu Osman Emre Özsoy ile birleştirdi. 
Genç çiftin Crowne Plaza Florya’da düzenlenen düğün törenine iş, siyaset, sanat, spor ve bürokrasi dünyasından birçok davetli katıldı.
Aynı zamanda İstanbul Ticaret Odası Meclis Üyesi (İTO) ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Sektör Meclis Üyesi de olan BATİAD Başkanı Bekir Taner Ateş’in kızının düğün törenine Eski Ulaştırma Bakanı Hasan Basri Aktan, Kemaliye Kültür ve Kalkınma Vakfı (KEMAV) önceki dönem başkanı Emekli Müsteşar İsmail Yücel, KEMAVBaşkanı Feridun Çelikmen ve yönetim kurulu üyeleri, Prof. Dr. Hüseyin Şenocak, Bayrampaşa Kaykamanı Dr. Soner Şenel, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, BATİAD yönetim kurulu üyeleri, çeşitli STK ve derneklerin yöneticileri ile çok sayıda davetli katıldı.
Genç çiftin nikahını Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy kıyarken, nikah şahitleri ve davetliler de Nilay-Osman Emre’ye mutluluklar dilediler.
BATİAD Başkanı Bekir Taner Ateş ise, “Düğünümüze katılarak bizleri onurlandıran ve bu mutlu günümüzde yanımızda olan değerli misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Tarih: 06 Eylül 2021 Pazartesi    Hit: 4225

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol