30 Kasım 2023 Perşembe   

AK PARTİ’DEN BAYRAMPAŞA ÇIKARMASI

AK PARTİ’DEN BAYRAMPAŞA ÇIKARMASI
 

AK Parti’nin 20 İstanbul Milletvekili, Bayrampaşa’ya adeta çıkarma yaptı.
AK Parti İstanbul Milletvekilleri Süleyman Soylu, Halit Yerebakan, Mustafa Demir, Hulki Cevizoğlu, Derya Ayaydın, Yıldız Konal Süslü, Rabia İlhan, Cüneyt Yüksel, Hulusi Şentürk, Sevan Sıvacıoğlu, Adem Yıldırım, Tuğba Işık Ercan, Yahya Çelik, Büşra Paker, Nilhan Ayhan, Şengül Karslı, Şamil Ayrım, İsmail Erdem, Seda Gören Büyük ve Ümmü Gülşen Öztürk, Bayrampaşa’da esnaf ve firmaları ziyaret etti, vatandaşlarla bir araya geldi. 
AK Parti İstanbul milletvekillerinin ziyaretlerine, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, belediye başkan yardımcıları Naser Şimşek, Can Gökhan Balekoğlu, Yalçın Sırakaya ve Ahmet Tüfekçi, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ve yönetim kurulu üyeleri ile Bayrampaşa Belediye Meclis üyeleri de katıldı. Milletvekilleri ve beraberindekiler, esnaflar, sivil toplum kuruluşları ve mahalle muhtarlarını ziyaret etti, vatandaşlarla sohbet etti, istek, öneri ve şikayetlerini dinledi.
AK Parti’nin ‘Yeniden İstanbul Milletvekilleri’ adıyla düzenlediği program kapsamında önce AK Parti Bayrampaşa teşkilatı binasında bir araya gelen ve ilçe başkanlığının sunumunu dinleyen İstanbul milletvekilleri, daha sonra ise Kocatepe Mahallesi İrtibat Bürosu Açılışı’na katıldı. Açılışın ardından ise AK Parti İstanbul milletvekilleri Bayrampaşa’nın 11 mahallesini dolaşarak, esnafı, firmaları, spor kulüplerini, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti ve vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti İstanbul Milletvekilleri Mahalle Programları

SÜLEYMAN SOYLU: Terazidere  Mahallesi Terazidere  Camii Cuma namazı sonrası cemaat ile sohbet etti. Daha sonra esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Terazidere Park ziyaretinin ardından Terazidere Spor Kulübü’nü ziyaret etti.

HALİT YEREBAKAN: Doktor olması nedeniyle Terazidere’de bulunan Kolan Hastanesi’nin ardından Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.  Ardından da  Akpınar Caddesi’nde esnaf ziyareti gerçekleşirdi.

MUSTAFA DEMİR: Kocatepe Camii’nde Cuma namazı sonrası cemaat ile sohbet eden Mustafa Demir, AK Parti Kocatepe Lokali açılışının arıdan İstanbul Bafra Spor Kulubü ve Dayanlar Derneği’ni ziyaret etti. Ardından Kocatepe Mahallesi’ndeki esnaf ziyaret etti.

HULKİ CEVİZOĞLU: Tuna Spor Kulübü’nü ziyaret eden Hulki Cevizoğlu,  ardından Bayrampaşa Gençlik Merkezi’ni (BAYGEM) ve Sezai Karakoç Kütüphanesi’ne ziyaret gerçekleştirdi.

DERYA AYAYDIN: Demirkapı Caddesi ve Ali Fuat Başgil Caddesi’nde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Derya Ayaydın, ardından kadın esnafları da ziyaret etti.

YILDIZ KONAL SÜSLÜ: Kadınlarla Cuma sohbeti yaptıktan sonra Pusula Derneği’ni ziyaret etti. Ardından da kadın esnaflara ziyaret gerçekleştirdi.

RABİA İLHAN: Kadınlarla Cuma sohbeti  yapan isimlerden biri olan Rabia İlhan, Kastamonulular Derneği ve Bayrampaşa Belediyesi Bilim Merkezi’ni ziyaret etti. Ardından da esnaf ziyaretleri yaptı.

CÜNEYT YÜKSEL: Muratpaşa Mahallesi Muradiye Camii Cuma namazı sonrası cemaat ile sohbet eden Cüneyt Yüksel ardından Tuna Caddesi’ne geçerek esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

HULUSİ ŞENTÜRK: Kartaltepe Mahallesi Yeni Camii’nde Cuma namazı sonrası cemaat ile sohbet eden Hulusi Şentürk daha sonra esnafları ziyaret etti. Ardından Kartaltepe Spor Kuüubü’nü ziyaret etti.

SEVAN SIVACIOĞLU: Merkez Çay Bahçesi’nde halk sohbeti yapan Sevan Sıvacıoğlu, ardından Pirlepeliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti. Sevan Sıvacıoğlu daha sonra Windsor Hotel ve Wish More Hotel İstanbul'u da ziyaret etti.

ADEM YILDIRIM: Otogar Camii’nde Cuma namazı sonrası cemaat ile sohbet eden Adem Yıldırım, Türkiye Otobüsçüler Federasyonu’nu ziyaret ettikten sonra otobüs firmalarının sahipleri ile toplantı yaptı.

TUĞBA IŞIK ERCAN: Bayrampaşa Belediyesi İkinci Bahar Lokali’nde vatandaşlarla bir araya geldikten sonra yine belediyenin Fatih Parkı Sosyal Tesisleri’ni ziyaret etti. Hem tesiste yer alan hem de parkta bulunan vatandaşla bir süre sohbet etti.

YAHYA ÇELİK: Orta Mahalle Hayırseverler Camii Cuma namazı sonrası cemaat ile sohbet eden Yahya Çelik ardından esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

BÜŞRA PAKER: Bayrampaşa Belediyesi İsmetpaşa Bilgi Merkezi ziyareti ile başlayan programda, Bayrampaşa Belediyesi  İsmetpaşa Sosyal Tesisleri’ni ziyaret ettikten sonra Giresun Gönüllüleri Derneği’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

NİLHAN AYAN: Yıldırım Mahallesi’ndeki Sevgi Cafe’yi ziyaret eden Nilhan Ayhan, ardından Sancaksoy Spor Kulübü, Türkiye Bosna Sancak Derneği ve Yıldırım Bosna Spor Kulübü’nü ziyaret etti.

ŞENGÜL KARSLI: Vatan Mahallesi Muhtarı Dilek Aksoy’u ziyaret eden Şengül Karslı ardından Vatan Mahallesi esnaflarını ziyaret etti ve vatandaşlarla bir araya geldi.

ŞAMİL AYRIM: Altıntepsi Spor Kulubü ziyareti ile başlayan programında Bayrampaşa Belediyesi Altıntepsi Bilgi Merkezi’ni ziyaret etti ve daha sonra Altıntepsi Mahallesi esnaflarını dolaşarak sohbet etti.

İSMAİL ERDEM:  Cevatpaşa Mahallesi Bilal Habeşi Camii’nde Cuma namazı sonrası cemaat ile sohbet eden İsmail Erdem ardından esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Cehar Dudayev Parkı’nı ziyaret ettikten sonra İstanbul Malatya Spor Kulübü’nde yönetici ve sporcularla bir araya geldi.

SEDA GÖREN BÖLÜK: Terazidere Mahallesi Kadın Yaşam Merkezi’ni ziyaret eden Seda Gören Bölük ardından Terazidere esnaflarını ziyaret etti.

ÜMMÜ GÜLŞEN ÖZTÜRK: Kalpten Özel Eğitim Merkezi’ni ziyaret eden Ümmü Gülşen Öztürk, ardından İlkseç Vakfı’nı ziyaret etti. Ardından evleri ziyaret etti ve hasta olan vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

 

 

Tarih: 10 Kasım 2023 Cuma    Hit: 1237

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol