Ziraat
Türkiye Kupası’nın 1. ve 2. Tur kuraları çekildi. Bayrampaşaspor ilk turda
Tekirdağspor ile deplasmanda karşılaşacak. Kırmızı-yeşilliler, rakibini elerse Silivrispor
ile karşı karşıya gelecek.
Ziraat
Türkiye Kupası Müsabakaları Statüsü'nün Madde 2/A/a/2 ve Madde 2/A/b/2
maddelerine istinaden Ziraat Türkiye Kupası 1. ve 2. Eleme Turu eşleşmeleri
Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop
nezaretinde belirlendi.
Misli.com
3. Lig'den 42 takımın katılacağı 1. Eleme Turu ile Misli.com 3. Lig'de diğer 25
takım ve 1. Eleme turunu geçen 21 takım olmak üzere toplam 46 takımın yer
alacağı 2. Eleme Turu kuralarının çekimine Genel Sekreter Yardımcısı Özcan
Şepik, Profesyonel Kurul Genel Direktörü Tuncay Yanık ve Maç Planlama Müdürü
Besim Yalçın da katıldı.
Ziraat
Türkiye Kupası'nda tek maç eleminasyon sistemine göre oynanacak 1. Eleme Turu
müsabakaları 13-14 ve 15 Ekim, 2. Eleme Turu maçları da 20-21 ve 22 Ekim
tarihlerinde oynanacak.
Ziraat
Türkiye Kupası programına göre Misli.com 3. Lig programında yapılacak
değişiklikler gün içerisinde duyurulacak.
Türkiye
Kupası'nda 1 ve 2. tur eşleşmeleri şöyle:
1.
Tur eşleşmeleri
Şile
Yıldızspor - Modafen
Arnavutköy
Belediyespor - Çengelköy
Yalovaspor
- Halide Edip Adıvarspor
1877
Alemdağspor - Edirne Belediyesi Paş Edirnespor
Tekirdağspor
- Bayrampaşa
Belediye
Kütahyaspor - Bursa Yıldırımspor
Bergama
Belediyespor - Manisaspor
Kırıkkale
Büyük Anadoluspor - Gölcükspor
Altındağspor
- Çankaya FK
Tokatspor
- Erbaaspor
Çarşambaspor
- Yozgatspor 1959
52
Orduspor - Arhavispor
Fatsa
Belediyespor - Yomraspor
Mardin
Fosfatspor - Siirt İl Özel İdaresi
Elazığ
Karakoçan FK - Batman Petrolspor
Kozanspor
- Kahta 02 Spor
Malatya
Yeşilyurt Belediyespor - Adıyaman 1954 Spor
İçel
İdmanyurdu - Ceyhanspor
İskenderun
FK - Payasspor
Alanya
Kestelspor - Karaman Belediyespor
Isparta
32 Spor -
Kemerspor 2003
2.
Tur eşleşmeleri
Çatalspor
- Şile Yıldızspor/ Modafen
Büyükçekmece
Tepecikspor - 1877 Alemdağspo r/ Edirne Belediyesi Paş Edirnespor
Tekirdağspor/
Bayrampaşa - Silivrispor
Sultanbeyli
Belediyespor - Yalovaspor/ Halide Edip Adıvarspor
Esenler
Erokspor - Arnavutköy Belediyespor/ Çengelköy
Belediye
Kütahyaspor/Bursa Yıldırımspor - Darıca Gençlerbirliği
Karşıyaka
- Bergama Belediyespor/ Manisaspor
Bucaspor
1928 - Somaspor
Belediye
Derincespor - Altındağspor/ Çankaya FK
Kırıkkale
Büyük Anadoluspor/ Gölcükspor - Düzcespor
Tokatspor/
Erbaaspor - Çarşambaspor/ Yozgatspor 1959
Ağrı
1970 Spor - 52 Orduspor/ Arhavispor
1954
Kelkit Belediyespor - Artvin Hopaspor
Ofspor
- Fatsa Belediyespor/ Yomraspor
Elazığ
Karakoçan FK/ Batman Petrolspor - Diyarbekirspor
Cizrespor
- Mardin Fosfatspor/ Siirt İl Özel İdaresi
Nevşehir
Belediyespor - Kozanspor/ Kahta 02 Spor
68
Aksaray Belediyespor - Malatya Yeşilyurt Belediyespor/ Adıyaman 1954 Spor
Karbel
Karaköprü Belediyespor - Osmaniyespor
İçel
İdmanyurdu/ Ceyhanspor - İskenderun FK/ Payasspor
Muğlaspor
- Kızılcabölükspor
Fethiyespor
- Nazilli Belediyespor
Isparta
32 Spor/ Kemerspor 2003 - Alanya Kestelspor/ Karaman Belediyespor