10 Temmuz 2020 Cuma   

İYİ KALPLER’DEN MİNİ TURNE

İYİ KALPLER’DEN MİNİ TURNE
 

Bayrampaşa'nın önemli sivil toplum kuruluşları arasında bulunan İyi Kalpler Kültür ve Yardımlaşma Derneği, sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında Ramazan Bayramı’nı evlerinde geçiren Bayrampaşalıları eğlendirmesini bildi.

Yaptığı yardımlar ve imza attığı etkinliklerle yardıma muhtaç kişilerin gönüllerine dokunması bilen İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği, Ramazan ayında 500 ihtiyaç sahibi aileye gıda ve giysi yardımında bulunmasının ardından Ramazan Bayramı’nda da farklı bir etkinliğe imza atarak Bayrampaşalıların takdirini topladı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele çerçevesinde arefe günü ve Ramazan Bayramı’nı içerisine alan ve Türkiye’nin 81 ilinde uygulanan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasında İyi Kalpler Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyeleri, bir kamyonet kasasına kurdukları ses sistemiyle Bayrampaşa sokaklarını tek tek dolaşarak Ramazan Bayramı’nı evlerinde geçiren Bayrampaşalılara müzik yayını yaptı.

İyi Kalpler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Adem Dişçi ile derneğin Genel Sekreteri İlyas Çağlayan ve ünlü Radyocu Kadir Balık’ın öncülüğünde organize olan İyi Kalpler Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyelerinin mini açık hava konseri renkli görüntülere sahne oldu.

Etkinlikte, İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği üyelerine DJ Mazlum Bakır, DJ Gizem Altun ve Radyocu Şahin Kaptan da katılarak çaldıkları müzikler ve söyledikleri şarkılarla Bayrampaşalılara unutulmaz bir bayram yaşattılar.

Kamyonet üzerinden yükselen müzik seslerine kayıtsız kalmayan Bayrampaşalılar da evlerinin pencerelerine çıkarak söylenen şarkılara eşlik ettiler.

 

 

 

Tarih: 27 Mayıs 2020 Çarşamba    Hit: 1383

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol