08 Ekim 2022 Cumartesi   

BURCU VE BURAK ÇİFTİNİN MUTLU GÜNÜ

 BURCU VE BURAK ÇİFTİNİN MUTLU GÜNÜ
 

Bayrampaşa’nın genç iş insanlarından ve sevilen ismi, Bulut Yapı’nın yönetim kurulu üyesi Burak Bulut hayatını Burcu Kan ile birleştirdi.
Genç çiftin Sarıyer’deki Armonia Bosphorus’da düzenlenen düğününe iş, siyaset, spor, magazin ve STK dünyasından birçok seçkin davetli katıldı.
Düğün törenine Bayrampaş Belediye Başkanı Atila Aydıner, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Tüfekçi, Gökhan Can Balekoğlu ve Naser Şimşek, eski Bayrampaşa Belediye Başkanı ve eski AK Parti Milletvekili Hüseyin Bürge, Baypark Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Öztürk ve hastane doktorları, iş insanları Haydar Ataman, Emin Sönmez, Yasin Sönmez, Zülfü Koç, Kamil Çolak, Muammer Kütük, Ramazan Pehlivan, Faith Çolak, Hüsnücan Güneş, Serdar Uludeniz ve Murad ile Halil Kayatepe'nin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
Burcu-Burak Bulut çiftinin nikahını Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner kıyarken, genç çift nikah şahitleri ve davetlilerin huzurunda gür bir şekilde “Evet” diyerek nikah defterini imzaladı.
Nikah defterini Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in isteğiyle Hüseyin Bürge gelin hanıma takdim etti ve Burcu-Burak Bulut çiftine ömür boyu mutluluklar diledi.
Nikahın kıyılmasının ardından genç çift, arkadaşları ve davetliler, sahne alan sanatçıların söylediği birbirinden güzel şarkılarla güzel bir gece geçirdiler.
Her iki ailenin büyükleri yaptıkları açıklamada, çocuklarının bu mutlu gününde yanlarında olan herkese ayrı ayrı teşekkür ettiler.
Paşavizyon Gazetesi olarak Burcu-Burak Bulut çiftini tebrik eder, ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

Tarih: 27 Temmuz 2022 Çarşamba    Hit: 4707

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol