21 Temmuz 2024 Pazar   

VARDARSPOR’DA TRANSFER HAREKATI

VARDARSPOR’DA TRANSFER HAREKATI
 

İstanbul 1. Amatör Lig takımlarından Vardarspor, transferde 3 futbolcuyla daha anlaşmaya vardı. Yeni sezonda hedefini Süper Amatör Lig’e çıkmak olarak belirleyen yeşil-beyazlı takım dış transferde Refik Büyükgöz’ü kadrosuna katarken, iç transferde ise Murat Aydın ve Celal Bilmez ile yeniden anlaşma sağladı.
Vardarspor dış transferde Murat Aydın’ı kadrosuna katarken, yapılan açıklamada, “Kulübümüz yeni sezon transfer çalışmaları kapsamında; Yeniyüzyıl Gençlik, İstanbul Bulancak ve son olarak Havataşspor'da forma giymiş başarılı ve tecrübeli hücum oyuncusu Refik Büyükgöz ile anlaşmıştır. Kulübümüze ve oyuncumuza yeni sezonda başarılar dileriz” denildi.
Yeşil-beyazlı kulüp geçen sezon takımda forma giyen ve yeniden anlaşma sağlanan Murat Aydın’ı kaptanlığa getirirken, anlaşmayı “Kulübümüz yeni sezon transfer çalışmaları kapsamında; 3 sezondur takımımızda yer alan başarılı oyuncumuz Murat Aydın ile yeni sezonda da anlaşmaya varmıştır. Oyuncumuzun saha içi ve dışındaki karakteri, disiplini, özverisi, bütünleyici yapısı ve liderlik özellikleriyle yönetim ve teknik ekibimiz tarafından yeni sezonda takım kaptanlığımıza getirilmesine karar verilmiştir. Kulübümüze ve oyuncumuza yeni sezonda başarılar dileriz” sözleriyle duyurdu.
Vardarspor son olarak ise yeni sezon transfer çalışmaları kapsamında geçen sezon yeşil-beyazlı takımda yer alan başarılı oyuncu Celal Bilmez ile yeni sezonda da anlaşmaya varıldığını belirterek, “Kulübümüze ve oyuncumuza yeni sezonda başarılar dileriz” denildi.
Vardarspor Başkanı Yasin Pala, transfer çalışmalarının süreceğini belirterek, “Süper Amatör Lig yolunda yapacağımız takviyelerle daha da güçlenerek, yeni sezonda taraftarlarımıza bambaşka bir Vardarspor izlettirmek istiyoruz” dedi.

Tarih: 06 Temmuz 2024 Cumartesi    Hit: 1311

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol