26 Ekim 2020 Pazartesi   

RAMİ HASTANESİ SAĞLIKÇILARI AĞIRLADI

RAMİ HASTANESİ SAĞLIKÇILARI AĞIRLADI
 

Özel Rami Hastanesi lansman günlerine devam ediyor.

1 Eylül’de Rami Cuma Mahallesi Talimhane Caddesi üzerinde hizmet vermeye başlayacak olan Özel Rami Hastanesi, tanıtım günlerine devam ediyor.
Bugüne kadar iş, siyaset, sağlık ve spor dünyasından birçok ismi ağırlayan Özel Rami Hastanesi’nin bugünkü konukları arasında Bayrampaşa Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Fikret Turan, Bayrampaşa İlçe Sağlık Müdürü Yusuf Oğuz Canbulat, Eyüpsultan İlçe Sağlık Müdürü Muhammed Atak, Bilge Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Müşteba Sevil, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Radyodiagnostik Uzm. Dr. Osman Özbal ve Garanti Bankası Sağmalcılar Şubesi Müdürü Şefika Kural vardı.
Özel Rami Hastanesi Yönetim Kurulundan Kamil Çolak ile Mustafa Erdem ve Başhekim Op. Dr. Aytekin Parmak’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıda, Hastane Müdürü Halim Sert, Başhemşire ve Hasta Hizmetleri Müdürü Özlem Demirci ve İşletme Müdürü Necmiye İşlek’in yanı sıra Kurumsal Pazarlama Müdürü Dilek Temiz de hazır bulundu.
Hastanenin yemek salonunda düzenlenen toplantıda konuklara Özel Rami Hastanesi’nin vereceği hizmetler hakkında bilgiler veren Kamil Çolak ve Mustafa Erdem, hastanenin ticarethane mantığıyla işletilmeyeceğinin altını çizerek, günlük hasta kontenjanının belli bir kısmını maddi imkânı olmayan hastalara ayıracaklarını anımsattılar.
Hastanenin teknolojik donanımı ve altyapısıyla ilgili bilgileri konuklarıyla paylaşan Özel Rami Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Aytekin Parmak ise, hastaları sağlıklarına kavuşturmak için sabırsızlandıklarını dile getirdi.
Konukların Özel Rami Hastanesi'nin tüm bölümlerini gezip, incelemelerde bulunmasının ardından hastane önünde çektirilen hatıra fotoğrafıyla tanıtım günü son buldu.

 

Tarih: 27 Ağustos 2020 Perşembe    Hit: 6232

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol