26 Ekim 2020 Pazartesi   

ÖNCE EĞİTİM, SONRA TANITIM

ÖNCE EĞİTİM, SONRA TANITIM
 

1 Eylül Salı günü Rami Cuma Mahallesi Talimhane Caddesi üzerinde hizmete açılacak olan Özel Rami Hastanesi, bugün personeline eğitim verirken, ayrıca Rami meydanında stand açarak vatandaşların ateş ve tansiyonunu ölçtü, hastanenin tanıtımını yaptı.
Özel Rami Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Çolak, hastane başhekimi Dr. Aytekin Parmak ve hastane yetkilileri tarafından bugün personele eğitim verildi. Hastane yönetimi tarafından personele, hasta kabul, güvenlik, danışma ile hasta karşılama ve yönlendirmeye yönelik çeşitli eğitimler verildi. Hasta memnuniyetin arttırılması ve hasta-çalışan arasında etkili iletişim ortamının sağlanabilmesi amacıyla iletişimin ve hasta memnuniyetinin önemi vurgulanan eğitimde, personele, hasta ve hasta yakınlarıyla iletişim, ekip olma ve ekip oluşturma becerilerinin geliştirilmesi, hastane çalışanlarının problem çözme becerilerini geliştirme, hasta şikayetlerini yönetme ve çözme, hastane çalışanlarının iş güvenliği gibi konularda eğitimler verildi.
Özel Rami Hastanesi personeli daha sonra Rami meydanında stand kurarak vatandaşlara hastanenin tanıtımını gerçekleştirdi. Özel Rami Hastanesi personeli, standı ziyaret eden vatandaşlara, hastanede verilecek hizmet hakkında bilgilendirme broşürleri dağıtmanın yanı sıra ateş ve tansiyon ölçümleri gerçekleştirdi.

 

Tarih: 26 Ağustos 2020 Çarşamba    Hit: 7069

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol