21 Temmuz 2024 Pazar   

MUTLU VE EKİBİ İSMETPAŞA’DA

MUTLU VE EKİBİ İSMETPAŞA’DA
 

Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu, belediye olarak başlattıkları "Yerinde hizmet seferberliği" projesi adı altında yerinde incelemelere devam ediyor.
Daha önce Altıntepsi ve Cevatpaşa Mahallesi’nde incelemelerde bulunan Başkan Hasan Mutlu ve ekibinin üçüncü durağı İsmetpaşa Mahallesi oldu.
Mutlu, başkan yardımcıları ve ilgili müdürlüklerle sokakları, parkları tek tek inceleyerek tespit etti. Halkla yaptığı görüşmelerde eksiklikleri not alarak çalışmaları başlattı.
Başkan Hasan Mutlu’ya incelemeleri sırasında belediye başkan yardımcıları Gündüz Kalkan, Atilla Özen ve Lütfi Kadıoğulları, İsmetpaşa Mahallesi Muhtarı Semih Çelebi ile belediye birim müdürleri eşlik etti.
Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu yaptığı açıklamada, “Yerinde hizmet seferberliği projesi kapsamında her hafta farklı bir mahallemizi ziyaret ederek talepleri ve şikayetleri tespit etmeye devam ediyoruz. Bu hafta İsmet Paşa Mahallesi’ndeyiz. Parklarımızı ve bahçelerimizi vatandaşlarımızın talebi doğrultusunda yeniliyor, güzelleştiriyoruz” ifadelerini kullandı.

Tarih: 25 Haziran 2024 Salı    Hit: 1159

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol