15 Ekim 2021 Cuma   

MHP’DE GÖREV DAĞILIMI

MHP’DE GÖREV DAĞILIMI
 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bayrampaşa İlçe Başkanı olarak göreve başlayan Av. İsmail Arslan ilk yönetim kurulu toplantısını düzenleyerek, Divan Kurulu görev dağılımını gerçekleştirdi. İlçe başkanlığından alınan bilgiye göre, Divan Kurulu görev dağılımı aşağıdaki gibi gerçekleştirildi.
İlçe Başkanı: Av. İsmail Arslan, İlçe Başkanvekili: Yasin Sönmez, İlçe Sekreteri: Kemal Dündar, İlçe Muhasibi: Mustafa Koç, Teşkilatlandırmadan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı: Arif Gör, Teşkilatlanma 2. Bölge Başkanı: Yaşar Esen, Teşkilatlanma 2. Bölge Başkanı: Cengiz Kol, Kadın kollarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı: Perihan Adatepe, Sivil Toplum Kuruluşlarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı: Haydar Sönmez, Protokolden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı: Dursun Kökçü, Meslek Kuruluşlarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı:: Adem Uğur, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı:  Mustafa Yücel, İdari İşlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı: Osman Türk, Hukuk ve Seçim İşlerinde Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı: Av. Metehan Çınarlıdere, Sosyal Medy ve Halkla İlişkilerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı: Enis Paksoy, Kültür, Sanat ve Spordan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı: Cemal Terzi, Şehit ve Gazi Ailelerinden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı: Aylin Bican, Sosyal Faaliyetlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı: Ercan Dağdeviren, Eğitim ve ARGE’den Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı::Ünal Bakal, Türk Dünyası ve Bağlı Kuruluşlardan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı: Ali Rıza Bozyurt, Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı: Nevim Öner, Sanayi Kuruluşlarından ve İş İnsanlarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı: Sezgin Karakuş, İletişim ve Planlamadan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı: İsmail Mutlu, Bürokrasi ve Kamu Kuruluşlarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı: Günday Evsan.

ZİYARET MARATONU SÜRÜYOR
Yaklaşık bir ay önce MHP Bayrampaşa İlçe Başkanlığı görevine atanan Av. İsmail Arslan’a hayırlı olsun ziyaretleri de devam ediyor. Aynı zamanda yeni İlçe başkanı Arslan da ve ilgili yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıyla İlçe protokolü ziyaretlerine de ara vermeden devam ediyor. Ziyaretlere öncelikle Kaymakam Dr. Soner Şenel ve sırasıyla Belediye başkanı Atila Aydıner, İlçe Milli Eğitim Müdürü Suat Mamur, İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Afacan, İlçe Nüfus Müdürü Veysi Çakar ve İlçe Tapu Müdürü Kürşat Ünal’a ziyaretlerini gerçekleştirdiler. İlçe Başkanı Av. İsmail Arslan yaptığı açıklamada, “Bu ziyaretlerimiz ilçemizin bütün kesimlerini kapsayacak şekilde devam edecektir. Bu ziyaretlerimizi sürekli hale getirip bir program dahilinde derneklerimize, esnaflarımıza, iş insanlarımıza ve bütün Bayrampaşalılara giderek ziyaret edeceğiz. Bayrampaşa’da çalmadık kapı, tutulmadık el bırakmayacağız. Bayrampaşalıların her türlü dertleriyle, sorunlarıyla ilgilenip yardımcı olamaya çalışacağız. Bütün Bayrampaşalıları da ilçemizde her zaman ağırlamaktan da memnuniyet duyacağız” dedi.
MHP Bayrampaşa İlçe Başkanlığına bugüne kadar Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Balekoğlu, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Türk Büro Sen Genel Başkan Yardımcısı Nebi Yay, İdari ve Mali İşler Sekreteri Bayram Ali Oymak, 2 No’lu Şube Başkanı Mehmet Akif Ersoy, Türk Eğitin Sen 7 No’lu Şube Başkanı Mustafa Kavlu ve Yönetim Kurulu, Şifa Niyetine Tiyatro Atölyesi-Cafe’nin kurucusu İlyas Çağlayan ve arkadaşlarının ziyaretlerinin yanı sıra Trabzonlular Derneği Başkanı Faruk Ersin ve yönetimi, Malatyalılar Derneği Başkanı Süleyman Güneş ve yönetimi, Teraziderespor Başkanı Fuat Paşalı, Vatan Mahallesi Yüce Cami Dernek Başkanı Fahrettin Kaya, Kastamonulular Derneği Bayrampaşa Şube Başkanı Şaban Can ve yönetimi, Ordulular Dernek Başkanı Mustafa Tuç ve yönetimi, Deryayı Saadet Kutlu Turan Derneği Başkanı Cengiz Kol ve yönetimi, ayrıca Bayrampaşa’nın tanınmış insanlarından Birlik İnşaat'ın kurucusu Emin Sönmez'in de hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunduğu bildirildi.

Tarih: 17 Eylül 2021 Cuma    Hit: 2153

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol