21 Temmuz 2024 Pazar   

KAYA VE ŞEN AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

KAYA VE ŞEN AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
 

HABER MERKEZİ
• Saadet Partisi Bayrampaşa eski İlçe Başkanı ve Bayrampaşa Belediyesi eski Meclis Üyesi Fikret Kaya ile eşi Neriman Kaya'nın oğlu Sabri Kaya, hayatını Ergin ve Nurdan Şen çiftinin kızı Betül Şen ile birleştirdi.
Genç çiftin düğün törenine iş, siyaset, spor ve STK camiasından birçok seçkin davetli katıldı.
Labella Premium Topkapı'da düzenlenen düğün törenine Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu, Belediye Başkan Yardımcıları Bilgehan Yağcı ve Atilla Özen, Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı, Saadet Partisi İstanbul Milletvekilleri Av. Bülent Kaya, Birol Aydın ve Mustafa Kaya yanı sıra İl Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Acar, Saadet Partisi Bayrampaşa İlçe Başkanı Hüseyin Gülsümer, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, AK Parti Bayrampaşa eski İlçe Başkanı Cemil Yıldız, Bayrampaşa Belediyesinin önceki dönem Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Can Balekoğlu, iş insanı Ekrem Özkaymaz’ın yanı sıra yurt içi ve yurt dışından birçok davetli katıldı.
Sabri Kaya ve Betül Şen’in nikahını Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu kıydı. Başkan Mutlu nikah defterini gelin hanıma takdim ettikten sonra, “Genç çiftimize mutluluklar diler, ailelerini ve kendilerini tebrik ederim. Allah bir yastıkta kocatsın” ifadelerini kullandı.
FİKRET KAYA’DAN TEŞEKKÜR
Bayrampaşa’nın sevilen ve sayılan ismi Fikret Kaya ise yaptığı açıklamada, “Düğün merasimimize iştirak eden Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu, Belediye Başkan Yardımcıları Bilgehan Yağcı ve Atilla Özen, Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı, Saadet Partisi İstanbul Milletvekilleri Av. Bülent Kaya, Birol Aydın ve Mustafa Kaya yanı sıra İl Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Acar, Saadet Partisi Bayrampaşa İlçe Başkanı Hüseyin Gülsümer ve yönetimine, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, AK Parti Bayrampaşa eski İlçe Başkanı Cemil Yıldız, Bayrampaşa Belediyesinin önceki dönem belediye başkan yardımcısı Gökhan Can Balekoğlu, iş insanı Ekrem Özkaymaz’a, yurtiçinden ve yurtdışından gelerek yanımızda olan dost ve akrabalarımıza sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunarım” diye konuştu.

Tarih: 05 Temmuz 2024 Cuma    Hit: 2013

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol