16-17 Ocak 2012 tarihlerinde Gaziosmanpaşa Küçükköy Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi spor salonunda yapılan İstanbul okullar arası Greko-Romen Güreş Şampiyonası sona erdi. İkincisi yapılan Güreş turnuvası serbest stilde devam edecek. Gaziosmanpaşa ilçesi olarak böyle turnuvaların yapılması hem okul hem de ilçe adına sevindiricidir.
Gaziosmanpaşa Küçükköy Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Yusuf ATILGAN ise “Güreş camiasına ve Gaziosmanpaşa ilçesine katkı sağladıysak ne mutlu bize” dedi.
Yapılan müsabakalar neticesinde dereceye giren sporcular;
46 KG.
1. Kaan NURTEN Sudi Özkan Endüstri Meslek Lisesi Büyük Çekmece
2. Mehmet Şahin UÇAR Özel Sultan Fatih Koleji
3. Seyit KASIM Kasımpaşa Çok Programlı Lisesi
3. Necati FIRAT Kasımpaşa Çok Programlı Lisesi
50 KG.
1. Batuhan BOZKURT Tuna Lisesi
2. Hasan DUMAN Sultanbeyli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
3. Tarık ÖZÇELİK Taksim Ticaret Meslek Lisesi
3. Salih ÖLKER Tuna Lisesi
55 KG.
1. Ayhan GEBECİK Atatürk Lisesi Sultangazi
2. Emrah YÖRÜK Haydarpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
3. Hüseyin ARSLANDOĞAN Ümraniye Ticaret Meslek Lisesi
3. Mehmet Yunus DEMİRHAN Tuna Lisesi
60 KG.
1. Ozan MÖHÜRCÜ Haydarpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
2. Kadir Selçuk ÇIRÇIR Tuna Lisesi
3. Abdullah Mevlüt ÖZTÜRK Tuna Lisesi
3. Ali Nail TÜFENK Tuna Lisesi
66 KG.
1. Yunus Emre BAŞAR Özel Sultan Fatih Koleji
2. Emre Kürşat KARATAŞ Kasımpaşa Çok Programlı Lisesi
3. Recep Tayip ÖZCAN Haydarpaşa T. Endüstri Meslek Lisesi
3. Kemal Can BAŞAR Kasımpaşa Çok Programlı Lisesi
74 KG.
1. İsmail ERGAN Kasımpaşa Çok Programlı Lisesi
2. Batuhan KOYUNCU Tuna Lisesi
3. Furkan ŞEN Özel Sultan Fatih Koleji
3. Fevzi TOPÇU Tuna Lisesi
84 KG.
1. Ethem ALKAN Kasımpaşa Çok Programlı Lisesi
2. Oğuzhan SARISOY Tuna Lisesi
3. Yasin ASLAN Özel Sultan Fatih Koleji
3. Ümit CİN Büyükçekmece Özel Fatih Lisesi
96 KG.
1. Fatih BAŞKÖY Küçükköy Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
2. Ali Ulvi ÇETİN Kasımpaşa Çok Programlı Lisesi
3. Furkan GÖKÇEN Kasımpaşa Çok Programlı Lisesi
3. Recep GİRGİN Kasımpaşa Çok Programlı Lisesi
120 KG.
1. Tolga TURAN Kasımpaşa Çok Programlı Lisesi
2. Tugay GEZER Taksim Ticaret Meslek Lisesi
3. İrfan EFE Avcılar Endüstri Meslek Lisesi
3. Emre MUYAN Kasımpaşa Çok Programlı Lisesi
TAKIM DERECELERİ
1. Kasımpaşa Çok Programlı Lisesi 59 Puan
2. Tuna Lisesi 55 Puan
3. Özel Sultan Fatih Koleji 43 Puan