14 Haziran 2024 Cuma   

CAN DOSTLARIMIZ, KENTİMİZİN EN SEVİMLİ SAKİNLERİ

CAN DOSTLARIMIZ, KENTİMİZİN EN SEVİMLİ SAKİNLERİ
 

Bayrampaşa Belediyesi, can dostlarımız için yepyeni bir bakımevi inşa ediyor…
Her detayın düşünüldüğü, toplam bin metrekarelik alana sahip bakımevinde hem klinik hem barınak bulunuyor. İnşaatı büyük ölçüde tamamlanan bakımevinde incelemelerde bulunan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Tüm can dostlarımız için modern bakımevimizi çok yakında hizmete sunacağız.” dedi.
Kediler için köşkler, kuşlar için yuvalar yapan; sokak hayvanları için parklara yemlikler ve suluklar yerleştiren Bayrampaşa Belediyesi, şimdi de can dostlarımız için Cevatpaşa Mahallesi Kıyı Sokak’ta yepyeni bir bakımevi inşa ediyor…
Klinik ve barınak olmak üzere, iki alandan oluşan toplam bin metrekarelik bakımevinin inşaatı büyük ölçüde tamamlanmış durumda. Her detayın düşünüldüğü bakımevinde muayene, röntgen, laboratuvar ve ameliyat hizmeti verilecek. Köpekler için alttan ısıtmalı kafesler, hasta kediler için ise özel bölümler yer alacak.
AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ve belediye başkan yardımcıları ile birlikte bakımevinin son aşamaya gelen inşaat çalışmalarını yerinde denetleyen Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Yaratılmış her can bizim için çok değerli. Sokak hayvanları kentimizin en sevimli sakinleri. Tüm can dostlarımız için modern bakımevimizi çok yakında hizmete sunacağız.” diye konuiştu.

Tarih: 09 Kasım 2023 Perşembe    Hit: 1335

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol