Amatör Liglerde yeni sezon heyecanı tüm hızıyla sürüyor.
Bölgesel Amatör Lig’de 8, Süper Amatör Lig’de 9, 1. Amatör Lig’de ise 6 hafta
geride kaldı. Liglerde mücadele eden Bayrampaşa takımlarının aldığı sonuçlar ve
gruplardaki puan durumu şöyle:
BAL LİGİ
BAYRAMPAŞA GALİBİYETE HASRET: 3-0
Bölgesel Amatör Lig 1. Grup’ta mücadele eden
Bayrampaşaspor, 8. Hafta maçında deplasmanda Vefaspor’a 3-0 mağlup oldu.
Grupta
2 beraberlik ve 6 yenilgisi bulunan kırmızı-yeşilli takım 16 takım arasında 2 puanla
15. Sırada bulunuyor.
Bayrampaşaspor 9. Hafta maçında 1 Aralık Cuma günü Şile
Yılıdzspor ile kendi sahasında karşılaşacak.
SÜPER AMATÖR LİG
TEKNİKSPOR SAHASINDA KAYBETTİ: 0-1
5. Grup’ta bulunan Bayrampaşa Teknikspor, İBB Bayrampaşa
Stadı’na oynadığı maçta Şilespor’a 1-0 mağlup oldu.
8 maç sonunda 8 puanı bulunan mavi-beyazlılar, 11 takım
arasında 8. sırada yer alıyor.
Bayrampaşa Teknikspor gelecek hafta deplasmanda
Batı Trakyaspor ile karşılaşacak.
İSTANBUL BAFRASPOR EVİNDE KAYIP: 1-2
7. Grup’ta mücadele eden İstanbul Bafraspor ise Bayrampaşa
Belediye Stadı’nda ağırladığı Nartspor’a 2-1 mağlup oldu.
7 puanda kalan
kırmızı-siyahlılar 11 takım arasında 9. sırada bulunuyor.
İstanbul Bafraspor
geloecek hafta deplasmanda Güzelcespor ile karşılaşacak.
KARTALTEPESPOR BAY GEÇTİ
8. Grup’ta yer alan Kartaltepespor ise bu haftayı maç
yapmadan BAY geçti.
Grupta 13 puanı bulunan siyah-beyazlılar 11 takım arasında
4. sırada yer alıyor.
Kartaltepespor gelecek hafta deplasmanda Küçükayasofya
ile karşılaşacak.
1 .AMATÖR LİG
SAĞMALCILARSPOR 3 PUANI TEK GOLLE ALDI: 0-1
4. Grup’ta bulunan Sağmalcılarspor, İBB Bayrampaşa Stadı’nda
karşılaştığı Filizspor’u 1-0 yendi. Puanını 8’e çıkaran sarı-siyahlılar, 11 takım arasında 6. sırada bulunuyor.
Sağmalcılarspor gelecek hafta deplasmanda
lider Florya Asspor ile karşılaşacak.
BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ YENİLGİSİZ LİDER: 3-0
5. Grup’ta yer alan Bayrampaşa Altıntepsispor, İBB
Bayrampaşa Stadı’nda ağırladığı Yeni Özkartalspor’u 3-0 mağlup etti.
Puanını 16’ya
çıkaran yeşil-beyazlılar 11 takım arasında yenilgisiz lider olarak yoluna devam
ediyor. Bayrampaşa Altıntepsispor gelecek hafta deplasmanda Bağcılar İstoçspor ile
karşılaşacak.
YILDIRIM BOSNA’DAN GOL DÜELLOSU: 3-3
6. Grup’ta mücadele eden Yıldırımbosnaspor, deplasmanda uzun
süre önde olduğu maçta Merterspor ile 3-3 berabere kaldı.
14 puanda kalan
kırmızı-lacivertliler averajla lider Ramispor’un arkasında 2. durumda yer
alıyor. Yıldırımbosnaspor gelecek hafta deplasmanda Çapaspor ile karşılaşacak.
ÇANKIRI MARUFSPOR EVİNDE GALİP: 3-0
8. Grup’ta bulunan Çankrıı Marufspor, Bayrampaşa Belediye
Stadı’nda karşılaştığı Yahya Kemalspor’u 3-0 yendi.
Puanını 11’e çıkaran
yeşil-mavili takım 11 takım arasında 4. durumda bulunuyor.
Çankırı Marufspor gelecek
hafta kendi sahasında Albayrakspor ile karşılaşacak.
LİDER TUNASPOR DOLUDİZGİN: 1-0
10. Grup’ta yer alan Tunaspor, İBB Bayrampaşa Stadı’nda
ağırladığı İstanbul Kastamonuspor’u 1-0 mağlup etti.
6. maçını da kazanan
lacivert-kırmızılı takım 18 puanla zirvedeki yerini korudu.
Tunaspor gelecek
hafta deplasmanda İkitellispor ile karşılaşacak.
CEVATPAŞASPOR SON SIRAYA DEMİR ATTI: 3-0
11. Grup’ta mücadele eden Cevatpaşaspor deplasmanda lider
Ferahevlerspor’a 3-0 mağlup oldu.
2 puanda kalan kırmızı-beyazlılar 11 takım
arasında son sırada bulunuyor.
Cevatpaşaspor gelecek hafta kendi sahasında
Telsizspor ile karşılaaşacak.
ALTYAPILARDA SONUÇLAR
U16 A LİGİ
2. Grup: Tunaspor-Gazioısmanpaşaspor: 1-1
8. Grup: Kartaltepespor-Gazi Mahallesi: 0-1
10. Grup: İstanbul BeylikdüzYıldırımbosnaspor: 1-0
U16 B LİGİ
4. Grup: Bayrampaşa Demirspor-Yenibosnaspor: 1-3
6. Grup: Bayrampaşa Doğanspor-Başakşehir İkitelli: 2-2
7. Grup: Bayrampaşa Altıntepsi-İstanbul Bafraspor: 0-2
11. Grup: Bayrampaşa Teknikspor-Mustafa Kemal Paşa: 0-2
12. Grup: Yeşilpınar-Teraziderespor: 9-0
20. Grup: Çankırı Marufspor-Trabzon 1453 Spor: 4-2
21. Grup: Tozkoparan Birlikspor-Bayrampaşa Yenidoğanspor:
4-1
U14 A LİGİ
6. Grup: Yenibosnaspor-Teraziderespor: 3-1
8. Grup: Bayrampaşa Demirspor-Kağıthanespor: 1-2
9. Grup: Bayrampaşaspor-Kemer Futbol Kulübü: 2-0
11. Grup: Haznedarspor-istanbul Bafraspor: 5-0
U14 B LİGİ
7. Grup: İstanbul Gençlergücü-Cevatpaşaspor: 0-5
8. Grup: 1907 A.Ç.Çeşme-Sağmalcılarspor: 4-1
10. Grup: Gençosman-Bayrampaşa Doğanspor: 1-3
12. Grup: Kartaltepespor-Yeşilpınar: 0-1
17. Grup: Bayrampaşa Yenidoğan-Yeşilılgaz: 3-4
18. Grup: Tunaspor-Şehzadebaşı: 2-1
19. Grup: Halil Rıfatpaşa-Muratpaşaspor: 6-0
24. Grup: Çankırı Marufspor-İstinyespor: 7-0
27. Grup: Kağıthane Çağlayan-Bayrampaşa Teknik: 0-3