26 Mart 2019 Salı   

EVLİLİK FUARI’NIN YILDIZI GOPARK

 EVLİLİK FUARI’NIN YILDIZI GOPARK
 

Bu yıl 13'üncüsü düzenlenen Evlilik Dünyası Fuarı, 160 firmanın katılımıyla Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlendi.

Fuarde en çok ilgiyi ise İstanbul'un gözde tesislerinden olan Düğün, Toplantı, Cafe Salonları hizmeti veren GOPARK çekti.

Fuar, evlilik sektöründeki gelişmeleri ve yeni trendleri görme imkanı sağladı. Yeni evlenecek çiftlerin yeni trendleri yakından görmesine olanak sağlayan fuarda defileler, dans gösterileri, düğün orkestraları, kına şovları, davetiyeler, nikah şekerleri ve gelinlik modelleri yer aldı.

Yaklaşık 22 farklı iş kolunu kapsayan evlilik sektörü, her yıl evlenen çiftlerin ve sektöre katılan yeni firma sayısının artması ile birlikte giderek büyüyen bir endüstri haline dönüştü. Ortalama 8 milyarlık bir hacme ulaşan evlilik sektöründe, her yıl birçok firma pastadan pay almak için rekabet ediyor. Sektördeki büyüme, sektör oyuncuları ve tüketicilerini düzenli olarak bir araya getiren Evlilik Dünyası Fuarı’nı da etkileyerek fuarın önemini her yıl daha da arttırmakta.

Bugüne kadar 450 binden fazla çifte evlilik sürecinde rehberlik eden Evlilik Dünyası, gelinlikten davetiyeye, ayakkabıdan pastaya, düğün mekânından organizasyona kadar farklı iş kollarından temsilcileri bir araya getirerek 13. kez ziyaretçisine güvenli ve avantajlı alışveriş yapma imkânı sundu. Sadece düğün gününe yönelik firmaları değil, ev hazırlığı sürecinde ihtiyaç duyulabilecek ürün gruplarıyla yeni firmaları da ziyaretçiyle buluşturan fuar, 2015 yılında da zengin ürün ve hizmet yelpazesiyle evlenecek çiftlerin hizmetindeydi

GOPARK’ın özellikleri ziyaretçileri etkiledi

Fuarda en çok ilgiyi çeken işletmelerin başında ise GOPARK Kültür Tesisleri çekti. AA İnşaat tarafından 2007 yılında Gaziosmanpaşa’da kurulan GOPARK, ilçenin genel yapısında farklılıklar oluşturarak, keyfi ideal bir konfor içerisinde sunuyor. Tüm salonlarında profesyonel yemek hizmeti, ses ve ışık sistemi, çift barkovizyon altyapısı, VRV iklimlendirme sistemi gibi bir çok özellikleri bulunan GOPARK’ın yetkilileri 16-18 Ocak tarihleri arasında süren fuarda, 37.000 m2 alanda inanılmaz olanaklar sunan GOPARK bünyesindeki 17.000 m2 ve 4 kattan oluşan kapalı Merkez Otoparkı, 2.500 m2 çok amaçlı davet salonu GOPARK Grand Salon, 1500 m2 çok amaçlı davet Salonu GOPARK Junior Salon ve 6000 m2 GOPARK kafe-restoran ve gezi alanının fuar ziyaretçilerine tanıttı. 

Fuar ziyaretçileri, 1200 kişi kapasiteli şirketlerin toplantı ve organizasyonları ile düğün ve diğer eğlencelere ev sahipliği yapan GOPARK Grand Salon, 600 kişi kapasiteli şirket toplantıları, düğün ve eğlence organizasyonları için rahatlığı ve kaliteyi en üst düzeyde sunan GOPARK Junior Salon, GOPARK Kültür Merkezi bünyesinde bulunan 6.000 m2’den oluşan açık alan ve 250 m2 kapalı alanda hizmet veren GOPARK Kafe’den ve Gaziosmanpaşa ve çevresindeki trafiğe nefes aldıran, iş sahiplerinin beğeni ile izlediği 4 kata yayılmış 17,000 m2 alandan oluşan 780 araçlık kapasitesine sahip GOPARK Merkez Otoparkı’nın özelliklerinden çok etkilendiler.

 

 

 

Tarih: 19 Ocak 2015 Pazartesi    Hit: 1884

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol