21 Temmuz 2024 Pazar   

AHMET KUMBASAR VEDA ETTİ

 AHMET KUMBASAR VEDA ETTİ
 

Bayrampaşa Belediyesi’nde 33 yıldır çalışan ve son 13 yıldır da belediye başkan yardımcılığım yapan Ahmet Kumbasar görevinden ayrıldı.
Memur olarak başladığı Bayrampaşa Belediyesi serüvenini önce müdürlük sonra başkan yardımcılığı olarak uzun yıllar sürdüren Ahmet Kumbasar sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla görevinden ayrıldığını duyurdu. 
Ahmet Kumbasar yaptığı açıklamada, “1991 yılında Bayrampaşa Belediyesi’nde İnşaat Mühendisi sıfatıyla başlamış olduğum memuriyet hayatıma bugün itibari ile yasal izinlerimi kullanmak üzere ayrılıyor ve fiili görevimi sonlandırmış bulunuyorum. 4 yıl mühendis, 16 yıl Fen İşleri Müdürü, 13 yıl Belediye Başkan Yardımcılığı ile beraber son 10 yıl da Belediye Encümen Başkan Vekilliği görevini yürüttüğüm kurumda imkanların elverdiği nispette alt yapıdan üst yapıya; ulaşımdan yeşil alana; otoparklardan spor tesislerine; eğitimden kültür tesislerine; sağlıktan sosyal tesislere pek çok alanda geliştirilen projelerin fikri bazda mutfağında ve uygulamalarında yer aldım. Daha güzel yaşanabilir bir Bayrampaşa için kurumda hizmet aldığımız ve hizmet verdiğimiz tüm paydaşlara ve özellikle çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür eder, bundan sonra yapacakları çalışmalarda başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

Tarih: 12 Haziran 2024 Çarşamba    Hit: 1263

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol