24 Haziran 2024 Pazartesi   

YEŞİLAY’DAN SÖNMEZ’E ZİYARET

YEŞİLAY’DAN SÖNMEZ’E ZİYARET
 

Yeşilay Bayrampaşa Şubesi, Yeşilay’a destek veren Bayrampaşalı iş insanlarına ziyaretlerini sürdürüyor. Yeşilay Bayrampaşa Şubesi Başkanı Hüseyin Sevencan ve Başkan yardımcısı İbrahim Çalışkan ile birlikte, Bayrampaşalı işadamları ziyaretleri kapsamında Birlik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emin Sönmez’i ziyaret etti.
Başkan Hüseyin Sevencan ve Başkan yardımcısı İbrahim Çalışkan, “Yeşilay'ın amacı, insanlarımızı, gençlerimizi ve çocuklarımızı bağımlı olmadan önce kurtarmak. Yeşilay olarak insanlarımızı her türlü bağımlılıktan uzak tutma yönünde çalışmalar yapıyoruz.
Yeşilay Bayrampaşa şubesi olarak ekibimizle birlikte 5 farklı bağımlılık türüyle mücadelemizi sürdürüyoruz. Bu noktada Yeşilay’a halkımızın desteği de büyük önem taşıyor. Tüm sivil toplum kuruluşlarının ve iş insanlarımızın da yanımızda olmasını, mücadelemize katkıda bulunmasını önemsiyoruz. Bizlere desteğini esirmeyen Emin Sönmez’e teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.
Sevencan ve Çalışkan ardından iş insanı Emin Sönmez’e Yeşilay Bayrampaşa Şubesi’ne desteklerinden dolayı teşekkür ederek, plaket takdim etti ve Yeşilay rozeti taktı.
İş insanı Emin Sönmez de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Yeşilay ‘Sağlık nesil sağlıklı gelecek’ sloganıyla bağımlılıklarla mücadele etme yolunda çok önemli çalışmalar yapıyor. Başta alkol, madde ve kumar bağımlılığıyla mücadele olmak üzere Yeşilay’ın kötü alışkanlıkların önlenmesi ve zararlarının özellikle çocuklara ve gençlere anlatılması açısında geleceğimiz için çok önemli bir rolü var. Bizler de üzerime düşen her görevde sizlerin yanında olacağız” şeklinde konuştu.

Tarih: 04 Kasım 2023 Cumartesi    Hit: 1373

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol