24 Haziran 2024 Pazartesi   

SUAT’A KIZILAY DESTEĞİ

SUAT’A KIZILAY DESTEĞİ
 

Kızılay Bayrampaşa Şubesi, sosyal sorumluluk projeleriyle ihtiyaç sahibi bireylerin yanında olmaya ve yaşamlarını kolaylaştırmaya devam ediyor.
Yürüme engelli olan uzun yıllardır evden dışarı çıkamamanın getirdiği zorluklarla mücadele eden Suat, Kızılay Bayrampaşa Şubesi’ne başvuruda bulunarak, bir tekerlekli sandalye arzusunun olduğunu söyledi.
Gönüllü bağışçılarının katkılarıyla Kızılay Bayrampaşa Şubesi, Suat’a akülü tekerlekli sandalye temin ederek, onun dış dünya ile yeniden buluşmasını sağladı.
Kızılay Bayrampaşa Şubesi’nden yapılan açıklamada, “Yıllardır evinden dışarı çıkamayan Suat kardeşimiz, şubemize yaptığı başvuru ve değerli bağışçımız sayesinde artık özgürlüğüne kavuştu! Kızılay olarak, Suat kardeşimize akülü tekerlekli sandalye hediye ettik. Bu sayede Suat, artık istediği zaman dışarı çıkabilecek ve hayatın tadını çıkarabilecek. Bu anlamlı bağışa katkı sağlayan tüm gönüllülerimize ve destekçilerimize sonsuz teşekkürler! Suat’ın yüzündeki gülümseme, hepimizin kalbine dokundu” denildi.
Kızılay Bayrampaşa Şube Başkanı Erkan Bayraktar ise "Suat kardeşimizin yüzündeki mutluluğu görmek, yaptığımız çalışmaların ne kadar değerli olduğunu bir kez daha gösterdi. Bağışçılarımızın desteğiyle, engelli bireylerin hayatına dokunmaya devam edeceğiz" dedi.

Tarih: 28 Mayıs 2024 Salı    Hit: 1177

  • Melih Baş  29/05/2024 20:59:31

    İyi ki Kızılay var !