24 Haziran 2024 Pazartesi   

MAKAMDA DEĞİL 'SAHADA'

MAKAMDA DEĞİL 'SAHADA'
 

Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu, ekibiyle birlikte her hafta ilçenin tüm mahallelerini gezerek, vatandaşların, istek, öneri ve şikayetlerini dinleyecek, mahallerdeki eksiklikleri inceleyecek.
Belediye Başkanı Hasan Mutlu, göreve geldiği günden bu yanda “İşimiz gücümüz Bayrampaşa” diyerek yoğun mesai yapıyor. Gece-gündüz demeden vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkan Mutlu, çalışma ekibiyle birlikte Bayrampaşa’nın dört bir yanını karış karış gezerek sorunları yerinde tespit ediyor.
Halkın içinde, halkla iç içe olmayı sürdüren Bayrampaşa Belediye Başkanı Mutlu, çalışma ekibiyle birlikte Altıntepsi Mahallesi’nde incelemelerde bulundu.
Başkan Hasan Mutlu’nun incelemeleri sırasında Belediye Başkan Yardımcıları Atilla Özen, Mehmet Demirok, Lütfi Kadıoğulları, Hakan Baş, Bilgehan Yağcı ve Gündüz Kalkan, birim müdürleri ve Altıntepsi Mahallesi Muhtarı Aycan Vatansever de hazır bulundu.

HER HAFTA BİR MAHALLEDE OLACAĞIZ
Başkan Hasan Mutlu yaptığı açıklamada, “Makamda oturarak değil, halkımızın arasına katılarak çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın yaşam kalitesini düşüren unsurları yerinde belirleyerek hızlıca çözüm üretiyoruz. Daha güzel bir Bayrampaşa için sokaklarda olmaya ve sorunları ortak akılla sonlandırmaya devam edeceğiz. Tüm birimlerimizle önümüzdeki hafta da Cevatpaşa Mahallesi’nde olacağız.  Mahalle muhtarımız ve mahalle halkıyla bir araya gelerek sorunların yerinde çözümü noktasında çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

EKİPLERİMİZ ALTINTEPSİ’DE EKSİKLİKLERİ GİDERECEK
Altıntepsi Mahallesi’nde yaptığı incelemelerle ilgili değerlendirme de yapan Mutlu, “Başkan yardımcılarımız ve birim müdürlerimizle birlikte sorunları not aldık. Vatandaşlarımızın daha iyi şartlarda yaşaması için Bayrampaşa Belediyesi olarak elimizden geleni yapacağız. Hızlı şekilde çözebileceğimiz şeyleri hemen yapacağız. Bizleri aşan durumları da İBB’ye bildireceğiz. Bu hafta tüm ekiplerimiz Altıntepsi Mahallesi’nde olacak. Cadde, sokak ve parklardaki eksiklikleri gidereceğiz. Parklarımızda aletler ve oturma gruplar eski, çocuk oyun grupları onlara hitap etmiyor. Kamelya gibi alanlar boş. Peyzaj iyi değil. Aydınlatmalar sorunlu. Temizlik ve hijyen yetersiz. Tüm bu sorunları ekiplerimiz kısa sürede çözecek. Altıntepsi Mahallesi’nde meydan projemiz var. Ayrıca 2 adet üstü park altı otopark projemiz bulunuyor. Kreş projemizin inşaatı da devam ediyor” diye konuştu.

 

Tarih: 04 Haziran 2024 Salı    Hit: 2186

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol