24 Haziran 2024 Pazartesi   

KARTALTEPELİLER DEPREM BÖLGESİNDE

KARTALTEPELİLER DEPREM BÖLGESİNDE
 

Süper Amatör Lig takımlarından Kartaltepespor’un taraftarı olan ‘Genç Kartaltepeliler” grubu sosyal projelerine devam ediyor.
Genç Kartaltepeliler, geçtiğimiz bayram önceleri olduğu gibi bu yılki Kurban Bayramı öncesi de Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesine giderek 3 Konteyner Kent’te bulunan depremzedelere bayramlık ve oyuncak dağıtımı gerçekleştirdi.
Genç Kartaltepeliler’in ikinci durağı ise Hatay’ın Hassa, Kırıkhan ve İskenderun ilçeleri oldu. Depremzedelere bayramlık ve oyuncak dağıtımı yapan genç taraftarlar daima onların yanında olacaklarını ifade ettiler.
Bu ilçelerde konteyner ziyareti yapan Kartaltepe taraftar grubu, asrın felaketinden sonra 4 bayramda da deprem bölgesindeki özellikle çocuklar için yaptığı proje ile yardımlaşmaya devam edeceklerini ifade ettiler.

KENDİ İMKANLARIYLA GİTTİLER
Genç Kartaltepeliler, Bayrampaşa Belediyesi’nden Kahramanmaraş ve Hatay’a gitmek için talep ettiği 1 adet otobüs konusunda red cevabı alınca otobüsü kendi imkanlarıyla tuttuklarını da açıkladılar.
Genç Kartaltepelier’den yapılan açıklamada, “Genç Kartaltepeliler adı altında kendi topladığımız ve bağışçılarımızın bize destek olduğu yardımlar; yemek, su, yol gibi kendi imkanlarımız ile düzenlediğimiz organizasyonumuzdan alnımızın akıyla çıkmış bulunmaktayız. Bizleri destekleyen, az çok demeden bağışlarını esirgemeyen kıymetli takipçilerimize teşekkürü borç biliriz. Çıktığımız ve sonunda iyiliğin kazanacağına inandığımız bu yolda bizle birlikte ilerlemek istediğinize inanarak önümüzdeki haftalarda yeni projelerimizle devam edeceğiz” denildi.

Tarih: 29 Mayıs 2024 Çarşamba    Hit: 1192

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol