19 Mayıs 2024 Pazar   

GELENEKSEL İNÖNÜ İFTARI

GELENEKSEL İNÖNÜ İFTARI
 

Bayrampaşa İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği’nin (BİTEM) geleneksel olarak düzenlediği iftar yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.
Kalabalık bir mezunlar grubunun katıldığı iftara Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, Bayrampaşa Milli Eğitim Müdürü Suat Mamur, aynı zamanda okulun mezunlardan olan Arnavutköy Milli Eğitim Müdürü Hasip Turhan da katıldı.
Ramazan ayının manevi ikliminde gerçekleştirilen iftarda; paylaşmanın ve birlikte yemek yemenin huzuru yaşandı. Güzel anılar paylaşan, aynı sofrada yemekler yiyen İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezunları ve öğretmenler mübarek Ramazan ayında tüm Müslüman aleminin iftar sofralarında olduğu gibi hem bereket hem de huzur içinde olması, afiyet dolu iftar sofraları yaşanması ve yaşatılması duasıyla oruçlarını açtılar.
Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel iftarda yaptığı konuşmada, “Bayrampaşa İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği’nin geleneksel iftarında sizlerle bir arada olmaktan mutluyum. Okul mezunlarının aradan yıllar geçse de hala bir arada olması çok güzel. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Herkesin Ramazan Bayramını kutluyorum” ifadelerini kullandı.
Gecede bir konuşma yapan İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Deniz Mutlu Güler, “Birlik ve beraberliğimizi pekiştiren iftar sofrasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Katılımlarından dolayı tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Tüm İslam âleminin mübarek Ramazan ayını tebrik ediyorum” diye konuştu. 
BİTEM Başkanı Mustafa Taşçı ise yaptığı konuşmada, “Geleneksel İftar yemeğimize katılan Öğretmenlerimize ve tüm mezunlarımıza teşekkür ederiz. Bizler güçlü ve güzel bir aileyiz. Herkesin Ramazan Bayramını kutlarız” dedi.

Tarih: 06 Nisan 2024 Cumartesi    Hit: 1346

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol