24 Haziran 2024 Pazartesi   

ENGELLİLER PİKNİKTE EĞLENDİ

ENGELLİLER PİKNİKTE EĞLENDİ
 

Bayrampaşa Belediyesi, ilçede yaşayan engelli vatandaşları aileleri ile birlikte Geleneksel Yaza Merhaba Pikniği’nde bir araya getirdi. Doğanın içindeki piknik alanında gönüllerince eğlenen engelli vatandaşlar, çocuklar ve gençler unutulmaz bir gün yaşadı. Pikniğe katılarak engellilerle yakından ilgilenen Belediye Başkanı Hasan Mutlu da onların mutluluğuna ortak oldu.
Bayrampaşa Belediyesi Engelliler Merkezi, ilçede yaşayan yüzlerce engelli vatandaşı aileleri ile birlikte Geleneksel Yaza Merhaba Pikniği’nde buluşturdu. Belediyenin Kemerburgaz Göktürk Mevkii’ndeki mesire alanında gerçekleştirilen piknikte; engelli vatandaşlar, gençler ve çocuklar müzik, interaktif oyunlar, yarışmalar ve birbirinden renkli çeşitli etkinlikler eşliğinde açık havada gönüllerince eğlendi. Gün boyu neşe içinde devam eden piknik renkli görüntülerle sona erdi.

BAŞKAN MUTLU: ENGELLİLERİMİZİN YÜZÜ BAYRAMPAŞA’DA HEP GÜLECEK
Pikniğe katılarak engellilerin mutluluğuna ortak olan Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu, “Sevgi ve dayanışmanın aşamayacağı hiçbir engel yoktur. Engelli kardeşlerimiz ile doğanın içinde bulunmak bize de çok iyi geldi. İlçemizde yaşayan engellilerimizin engelsiz bir hayat sürmeleri ve yüzlerinin gülmeleri için elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz” dedi.
Pikniğe Belediye Başkanı Mutlu’nun yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Demirok, Özel Kalem Müdürü Rıdvan Öztürk, Bayrampaşa Gündüzlü Engelli Bakım Merkezi Müdiresi Meltem Karakaşlar, Engelliler Merkezi Koordinatörü Arzu Güner ile Bayrampaşa’da yaşayan engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı.

Tarih: 07 Haziran 2024 Cuma    Hit: 1100

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol