14 Haziran 2024 Cuma   

BAYRAMPAŞA’DAN EDİRNE’YE KÜLTÜR GEZİSİ

BAYRAMPAŞA’DAN EDİRNE’YE KÜLTÜR GEZİSİ
 

Bayrampaşa Belediyesi’nin eylül ayında Çanakkale ile başlattığı kültür gezileri Bursa ve Edirne ile devam ediyor… Bursa gezisi sürerken, Edirne gezisinin de startı verildi. Geziye 15-75 yaş aralığındaki, sadece Bayrampaşa’da ikamet eden vatandaşlar katılabiliyor. Edirne gezisine katılmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi web sayfasından online başvuruda bulunması gerekiyor.
Bayrampaşa Belediyesi, İstanbul içi kültür gezilerinin ardından şimdi de vatandaşları ikinci kez Çanakkale (sona erdi), Bursa ve Edirne’yi kapsayan keyifli bir kültür yolculuğuna çıkarıyor… Bursa gezisi devam ederken, Edirne gezisinin de startı verildi. 11 Kasım Cumartesi günü başlayacak olan Edirne gezisine katılmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi web sayfasından online başvuruda bulunması gerekiyor.
Edirne gezisi kapsamında, alanında uzman rehberler eşliğinde, günübirlik olarak (07.00-21.00 saatleri arası) Selimiye Camii, Saray İçi, Burmalı (Üç Şerefeli) Camii, Eski (Ulu) Camii, Meriç Köprüsü, Karaağaç Tren İstasyonu ve Sultan II. Bayezid Külliyesi Sağlık Müzesi ziyaret edilebiliyor.
Geziye katılan vatandaşlara belediye tarafından çeşitli ikramlar yapılıyor ve öğle yemeği veriliyor.

Online başvuru için: 

https://bim.bayrampasa.bel.tr/edirne-2023


Tarih: 03 Kasım 2023 Cuma    Hit: 1297

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol