19 Mayıs 2024 Pazar   

ATEŞ İPLİK İFTARDA BULUŞTU

ATEŞ İPLİK İFTARDA BULUŞTU
 

Bayrampaşa Sanayici ve İş İnsanları Derneği (BATİAD) Başkanı ve Ateş İplik Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Taner Ateş, şirketinin geleneksel iftarında dostlarıyla bir araya geldi.
Eyüpsultan’daki Teras Salon’da düzenlenen Ateş İplik'in geleneksel iftarına Eyüpsultan Kaymakamı İhsan Kara, AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Muhammet Vanlıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, DEİK Senegal İş Konseyi Başkanı Zeki Güvercin, İstanbul Üniversitesi İktisat fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Arif Yavuz, MESAD Üyeleri Timur Bozdemir ve Mehmet Kocaman, Tüm Yetkili Müesseseler ve Döviz Büroları Derneği (TÜYEMDER) Başkanı  Mehti Şeren, Uğur-Şeren  İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi ve AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkan Yardımcısı Ertan Macit, Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği  Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Özsoy, Kemaliyeli Kültür ve Kalkınma Vakfı (KEMAV) yönetim kurulu üyeleri, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Meclis Üyeleri, Bayrampaşa Tekstilci ve Sanayici İş İnsanları Derneği (BATİAD)  yönetim kurulu üyeleri, Ateş İplik çalışanları ve çok sayıda davetli katıldı.
Kurra Hafız Mücahit Usta’nın Kur’an-ı Kerim okumasıyla başlayan iftar, Şevki Bey Camii İmamı Kurra Hafız Bahattin Dölen’in duasıyla oruçlar açıldı.

ATEŞ: GÖNÜL SOFRAMIZI PAYLAŞTIK
Misafirleriyle yakından ilgilenen Ateş İplik Yönetim Kurulu Başkanı ve İTO Meclis Üyesi Bekir Taner Ateş, Ramazan ayının önemine vurgu yaptığı konuşmasında, “Gönül soframızı misafirlerimizle paylaşmanın huzuru içinde bir aradayız. Siz değerli dostlarımızla iftarda buluşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Herkesin Kadir Gecesi’ni ve Ramazan Bayramı’nı şimdiden tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı. 

YAVUZ’DAN EKONOMİ UYARILARI
Daha sonra kürsüye çıkan İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Arif Yavuz ise dünya ve Türkiye ekonomisindeki gelişmeler ile ilgili bilgiler paylaştı. Türkiye ekonomisinin gelecek yılıyla ilgili öngörülerde bulunan Yavuz, önümüzdeki dönemde küresel piyasalardaki gelişmeler ve emtia fiyatlarının önemli rol alacağının altını çizerek, “Firmalar her türlü gelişmeye karşı tedbirli olmalı. Bu süreçte yeni pazarlar için de yol haritası oluşturmaları, orta ve uzun vadede önemli avantajlar sağlayacaktır” ifadelerini kullandı. 

Tarih: 29 Mart 2024 Cuma    Hit: 1835

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol