21 Temmuz 2024 Pazar   

YENİ BAŞKAN SEAD OK

YENİ BAŞKAN SEAD OK
 

Yıldırım Bosna Spor Kulübünün olağan genel kurul toplantısında başkanlığa Sead Ok seçildi. Mevcut başkan Enez Bulut’un yeniden aday olmadığı kongreye tek aday olarak giren Sead Ok başkanlığa seçildi.
Yeni başkan Sead Ok kendisini başkanlığa seçen herkese teşekkür ederek, “Yeni Eski başkanımız Enez Bulut yönetimine son 2 yılda elde edilen iki şampiyonluk için teşekkür ediyoruz. Yeni yönetim kurulumuzla birlikte aldığımız bayrağı en üst seviyelere çıkarmanın mücadelesini vereceğiz. Başkan Sead Ok, “Hedefleri olan iddialı bir kadro kuracağız. Yıldırım Bosnaspor’u eski şaşalı günlerine döndürmek için kolları sıvadık. Köklü bir geçmişe sahip olan Yıldırım Bosnaspor’un yeri profesyonel ligler olmalı” ifadelerini kullandı.

Yıldırımbosnaspor’un yeni yönetim kurulu şöyle:
Yönetim Kurulu (Asil): Sead Ok (Başkan), İsa Cigal Yenidünya, Ömer Agül, Ahmet Alp Hascan, Behram Sancaklı, Ramiz Görkem Birdal, Kenan Akın.
Yönetim Kurulu (Yedek): Şevket Ok, Enez Bulut ,Mustafa Balota, Recep Türkoğlu, Bayram Güven, Mithat Hacıoğlu,  Selahattin Şahin.
Denetim Kurulu (Asil): Halil Türkan(Başkan), Cemil Göktürk, Hayran Nurkan.
Denetim Kurulu (Yedek): Ferhat Nurkan, Mustafa Yüksel, Rafet Sancak.

TRANSFERLER BAŞLADI
Geçen sezon İstanbul 1. Amatör Lig’de şampiyon olarak Süper Amatör  Lig’e çıkan Yıldırım Bosnaspor’da yeni yönetim kurulu transfer çalışmalarına da başladı.
Kırmızı-lacivertli takım son olarak Galataspor’da oynayan ve bu ekiple Süper Amatör Lig’de grup şampiyonluğu yaşayan 23 yaşındaki kaleci Mert Kurt ile anlaştı. Yıldırımbosnaspor dış transferde ikinci isim olarak geçen sezon Murat 2020 Gençspor ve Beşyüzevlerspor formaları giyen 23 yaşındaki sağ bek Muhammed Emir Yaban'ı renklerine bağladı.

Tarih: 20 Haziran 2024 Perşembe    Hit: 1238

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol