21 Temmuz 2024 Pazar   

TÜYEMDER ANAOKULU

TÜYEMDER ANAOKULU
 

İstanbul Valiliği’nin “Aziz İstanbul’a İyiliğin 1000 Hali” projesi kapsamında Tüm Yetkili Müesseseler ve Döviz Büroları Derneği (TÜYEMDER) tarafından Bayrampaşa’da yapılan TÜYEMDER ANAOKULU’nun temeli törenle atıldı.
Kartaltepe Mahallesi’nde yapılacak olan TÜYEMDER ANAOKULU’nun temel atma törenine Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, TÜYEMDER Başkanı Mehti Şeren ve TÜYEMDER Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.
Törende konuşan Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, “İstanbul Valiliği’mizin ‘Aziz İstanbul’a İyiliğin 1000 Hali’ projesi kapsamında TÜYEMDER işbirliği ile yapımına başlanan TÜYEMDER ANAOKULU ilçemize hayırlı, uğurlu olsun. Eğitime yapılan yatırım, geleceğimize yapılan yatırımdır. TÜYEMDER yönetim kuruluna ve tüm destekçilere, eğitime verdikleri değerden dolayı teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
TÜYEMDER Başkanı Mehti Şeren ise “TÜYEMDER olarak çocuklarımızın geleceğinde çok önemli bir yer tutan, derneğimizin adının yaşatılacağı bu hayırlı projeleri dernek üyelerimizin ve bağışçılarımızın desteği ile okul öncesi eğitimi yaygınlaştırmak ve yarınlarımız olan çocuklarımızın hizmetine sunmak istiyoruz. TÜYEMDER ANAOKULU’nun örnek bir proje olacağını düşünüyorum. TÜYEMDER yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma ve tüm bağışçılarımıza teşekkür ederim. İnşallah en kısa zamanda Bayrampaşa'ya 6 derslikli TÜYEMDER ANAOKULU’nu kazandıracağız” diye konuştu.

Tarih: 01 Haziran 2024 Cumartesi    Hit: 1661

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol