21 Temmuz 2024 Pazar   

MUTLU VE EKİBİ CEVATPAŞA’DA

MUTLU VE EKİBİ CEVATPAŞA’DA
 

Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu, Bayrampaşa Belediyesi adına başlattığı "Hizmet seferberliği" projesi adı altında yerinde incelemelere devam ediyor.
İlk durağı Altıntepsi Mahallesi olan Başkan Hasan Mutlu, başkan yardımcıları ve ilgili müdürlüklerle sokakları, parkları tek tek inceleyerek tespit etti. Halkla yaptığı görüşmelerde eksiklikleri not alarak çalışmaları başlattı. Başkan Mutlu, Altıntepsi Mahallesi’nin çalışmalarına devam edilirken bu kez Cevatpaşa Mahallesi adına çalışmalara başladı.
Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu ve Başkan yardımcıları, ilgili müdürlüklerle birlikte sahaya inerek Cevatpaşa Mahallesi’nde yaptığı incelemeleri kaydetti.
Başkan Hasan Mutlu’ya incelemeleri sırasında belediye başkan yardımcıları Gündüz Kalkan, Atilla Özen, Mehmet Demirok, Lütfi Kadıoğulları, Bilgehan Yağcı ve Hakan Baş, Cevatpaşa Mahallesi Muhtarı Halis Söyler ile belediye birim müdürleri eşlik etti.

MUTLU: ÇÖZÜM ÜRETEN BELEDİYECİLİK
Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu yaptığı açıklamada, "Çözüm üreten belediyecilik anlayışıyla yola çıkarak mahallelerimizin sorunlarını yerinde tespit ediyoruz. Komşularımızın sorunlarına ekiplerimizle birlikte hızlıca çözüm üretiyoruz. Daha güzel ve daha yaşanılabilir bir Bayrampaşa için var gücümüzle çalışarak, ilçemizin ihtiyaçlarını gidermeyi aralıksız sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.
Bayrampaşa adına kollarını sıvayan Başkan Hasan Mutlu’nun "Hizmet Seferliği" projesi kapsamında tüm mahalleleri tek tek ekibiyle gezerek yerinde çözüm üreteceği belirtildi.
Cevatpaşa Mahallesi’ndeki yapılması gereken tüm eksiklikler tespit edildikten sonra sahaya inecek olan belediye ekipleri belirlenen eksiklikleri tamamlanacak. 

Tarih: 12 Haziran 2024 Çarşamba    Hit: 1182

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol