21 Temmuz 2024 Pazar   

AK PARTİ’DEN ZİYARETLER

AK PARTİ’DEN ZİYARETLER
 

AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ve yönetim kurulu üyeleri, önceki dönem İçişleri Bakanı, İçişleri Komisyon Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu ile birlikte Bayrampaşa’da ev ziyaretleri gerçekleştirdi.
Süleyman Soylu yaptığı açıklamada, “Bayrampaşa’da İlçe Başkanımız Ersin Saçlı ile bizleri hanelerinde misafir eden hemşehrilerimize; misafirperverlikleri ve hoş sohbetleri için teşekkür ediyoruz” dedi.
İstanbul Milletvekili Mustafa Demir de Ersin Saçlı ve yönetimiyle birlikte önceki dönem Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’i eczanesinde ziyaret ederek bir süre sohbet etti. Demir ve Saçlı daha sonra ise Bayrampaşa’da esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.
Mustafa Demir yaptığı açıklamada, “Bayrampaşa İlçe Başkanlığında İlçe Başkanımız Sayın Ersin Saçlı Beyi ziyaret ederek ilçemiz ile ilgili istişarelerde bulunduk. Değerli dostum Bayrampaşa eski Belediye Başkanımız Sayın Atilla Aydıner Beyi ve Bayrampaşalı esnaflarımızı işyerlerinde ziyarette bulunup hasbihal ettik” dedi.

ESNAFLARA ZİYARET
AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ve yönetim kurulu üyeleri aynı zamanda Yeşilay Bayrampaşa Şubesi Başkanı olan Hüseyin Sevencan’ı firması Sevener İnşaat ofisinde ziyaret edip, bir süre sohbet etti.
Ersin Saçlı ve beraberindekiler, Kuru Gıda ve Toptancılığın merkezi olan Bayrampaşa Mega Center Hali’nde faaliyet göstermekte olan Danet A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sait Uluçay ve Kuru Gıda ve Toptancı Hali’nin İşletme Müdürü Kenan Yüzbaşı’yı ziyaret edip, güncel piyasa koşullarını istişare etti.

BİNE YAKIN YENİ ÜYE
AK Parti Bayrampaşa İlçe Sosyal Politikalar Birim Başkanlığının mahalle teşkilatları ile birlikte yürütmüş olduğu çalışmalarla Bayrampaşalı 1000’e yakın kişi AK Parti’ye üyeliklerini gerçekleştirdiler. Başkan Ersin Saçlı, İlçe Sosyal Politikalar Birim Başkanı Ertan Macit ve ekibine yaptıkları çalışmalardan dolayı tebrik etti.
Başkan Ersin Saçlı daha sonra ise İlçe Mahalle Başkanlarının da katıldığı yerel ve gündeme dair konuların ele alındığı yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

KAN BAĞIŞI KAMPANYASI
AK Parti Bayrampaşa Teşkilatı, Kızılay ile birlikte kan bağışı kampanyası gerçekleştirildi AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ve yönetimi ile meclis üyeleri de Demirkapı Caddesi üzerinde kurulan Kızılay Kan Bağışı Çadırı’na giderek kan bağışında bulundular.

Tarih: 14 Haziran 2024 Cuma    Hit: 1329

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol