24 Haziran 2024 Pazartesi   

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNDEN TEŞEKKÜR

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNDEN TEŞEKKÜR
 

İstanbul Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hakan Sulu, Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Başkan Mutlu yaptığı açıklamada, “İstanbul Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Sayın Hakan Sulu ve yönetimini belediyemizde ağırladık. Nazik ziyaretleri ve güzel temennileri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.
Dernek Başkanı Hakan Sulu günün anısına Belediye Başkanı Hasan Mutlu'ya Türk bayrağı tablosu hediye etti.
İstanbul Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hakan Sulu ise ziyaretten sonra yaptığı açıklamada, “Misafirperverliğinden dolayı Bayrampaşa Belediye Başkanımız Hasan Mutlu’ya çok teşekkür ederiz. Bayrampaşa Belediyesi Sosyal tesislerinde Şehit ve Gazi ailelerimize % 50 indirim uygulanmaktadır. Daha güzel projeler için çalışmaya hep birlikte devam edeceğiz inşallah. Şehit ve Gazi ailelerimiz baş tacımız. Kıymetli Bayrampaşa Belediye Başkanı Sayın Hasan Mutlu beye bu hizmetinden dolayı Şehit ve Gazi ailelerimiz adına çok teşekkür ediyoruz” açıklamasını yaptı.

Tarih: 15 Mayıs 2024 Çarşamba    Hit: 1187

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol