24 Şubat 2024 Cumartesi   

ŞAMPİYONLUK VE DESTEK GECESİ

ŞAMPİYONLUK VE DESTEK GECESİ
 

Bayrampaşa’yı Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) temsil eden Bayrampaşa Teknik Spor Kulübü, 12 Kasım Cumartesi günü Şampiyonluk ve Destek gecesinde bir araya geldi.
Hasbahçe Davetevi’nde düzenlenen geceye Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Bayrampaşa’daki spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri, CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Şemside Yener, AK Parti İlçe Başkanı Ersin Saçlı ve yönetimi, CHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Hasan Mutlu ve yönetimi, MHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Av. İsmail Arslan ve yönetimi, DYP Bayrampaşa İlçe Başkanı Serdar Vatansever ve yönetimi, meclis üyeleri, STK ve dernek başkan ve yöneticileri, Bayrampaşa Teknikspor yönetimi, teknik heyet ve sporcular ve aileleri katıldı. Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel ise rahatsızlığı nedeniyle programa katılamadı.

BAŞKAN GÜRKAN’DAN TEŞEKKÜR
Bayrampaşa Kulüpler Birliği ve Bayrampaşa Teknikspor Başkanı Ülkü Gürkan konuşmasında şampiyonluk ve destek gecesine katılan herkese teşekkür ederek, “Teknikspor, Bayrampaşa'nın en eski ve en köklü kulüplerinden birisidir. Biz de 13 senedir yönetici olarak hizmet etmekteyiz. Teknikspor 57 yıldır en parlak şanlı yıllarını bu yönetimle yaşıyor. Yöneticilerimizle ve taraftarımızla gurur duyuyoruz. İstanbul'un 25 tane BAL Ligi takımı var. Bunlardan birisi de biziz. Bütün Türkiye'nin amatör liglerinde en genç, en ideal ve başarılı büyük takımını oluşturduk. Bununla gurur duyuyoruz. Gerek federasyon gerek diğer takımlar çapında herkes bizi gıpta ile takip ediyor ve önemsiyor. Başarılı olmamızda katkıları olan Belediye Başkanı Atila Aydıner, kaymakamımız Dr. Soner Şenel'e ve en çok da desteklerini esirgemeyen Bayrampaşa kulüp başkanlarına çok teşekkür ederim. İyi bir çalışma ve araştırma ile idealist olan gerçekten ileride üstün futbol yeteneklerini sergileyecekleri liglere hazırlıyoruz. Futbolcularımız müthişler, hepsi 20-22 yaşlarında. Hep birlikte mücadele ediyoruz. Bayrampaşa'mızı güzel bir şekilde temsil etmeye çalışıyoruz, ettiğimize de inanıyoruz. Teknikspor ile 13 sene belki de kulüp tarihinde amatör liglerde en uzun süre yöneticilik yapan kişiyim. Hoşuma da gidiyor. Çok çalışmamız gerekiyor. Yönetici kadrosunu oluşturduk. ‘Neler yaparız, nasıl başarılı oluruz’ şeklinde çalışmalar sürdürmekteyiz. Bu süreçte müthiş çalışmalarıyla yardımcı olan dostlarımız oldu. Şampiyonluk için de önce inanacaksın. Devamında şampiyon oluyorsun” şeklinde konuştu. 

AYDINER ALT YAPININ ÖNEMİNE DEĞİNDİ
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner de konuşmasında, “Sporun merkezi olan Bayrampaşa futbolun yanı sıra basketbolda da emin adımlarla ilerliyor. Basketbolda da marka olmaya başladık. Sporcular yetiştirmeye başladık. Teknikspor kulübümüze ve bütün amatör spor kulüplerimize başarılar diliyorum. Çalışmadan olmaz. Özellikle alt yapı çok önemli. Alt yapıya önem vermeliyiz. Bu işler transferlerle sürdürülemez ki böyle bir para da yok. Transferler için anormal ücretler isteniyor. Bu nedenle tek çare alt yapıdır. Tüm spor kulüplerimizin tek çaresi alt yapıdır. Teknik heyetler görüşmeli. Altyapıda yetiştirilecek futbolcular ile esas takımımıza almanın gayreti içinde olmalıyız. Bayrampaşa Teknikspor oyuncularını, teknik heyetini ve yöneticilerini tebrik ediyorum. Bayrampaşa sporun ve sporcunun başkenti olmaya devam edecek” ifadelerini kullandı. 

PLAKET TÖRENİ VE FORMA DESTEĞİ
Sunuculuğunu İlyas Çağlayan’ın yaptığı gecede yapılan konuşmaların ardından Bayrampaşa Teknikspor’a maddi manevi destek olan başta Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner olmak üzere kişi ve kuruluşlara plaket takdim edildi. Programda kulübe destek olmak amacıyla formalar açık arttırma usulü ile satışa çıkarılırken, Beşiktaşlı futbolcuların imzaladığı forma Kenan Bıçak, Fenerbahçeli futbolcuların imzaladığı forma da Gökhan İkican, Galatasaraylı futbolcuların imzaladığı forma Yasin Pala tarafından alındı. Aynı zamanda Vardarspor’un başkanı olan Yasin Pala, Bayrampaşa Teknikspor ile kardeş kulüp olduklarını da açıkladı. Gecenin sonunda Balkan müziğinin sevilen ismi Mecit Şenol bir konser verdi.

Tarih: 14 Kasım 2022 Pazartesi    Hit: 1578

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol