21 Temmuz 2024 Pazar   

MUTLU’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

MUTLU’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ
 

Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu’ya hayırlı olsun ziyareti devam ediyor.
Başkan Mutlu’ya bürokrasi, STK ve İş insanları Belediye Bayrampaşa Belediye Başkanlığı makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyor.

ÖZEL RAMİ HASTANESİ ZİYARETİ
Özel Rami Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Çolak ve ekibi, Başkan Mutlu’yu makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu. Başkan Mutlu da ziyaretlerinden dolayı Kamil Çolak ve ekinine teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.
Özel Rami Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Çolak günün anısına Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu’ya özel yapım vazo hediye etti.

BATİAD’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu’yu Bayrampaşa Tekstilci ve İş İnsanları Derneğ (BATİAD) Yönetim Kurulu hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. BATİAD Başkanı Bekir Taner Ateş, günün anısına Belediye Başkanı Hasan Mutlu’ya özel olarak yapılan Türk bayrağı ve Atatürk tabloları hediye etti.
Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu da, “BATİAD Başkanı Bekir Taner Ateş ve BATİAD üyelerine nazik ziyaretleri ve güzel temennileri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

RUMELİ VE BALKAN DÜNYASINDAN ZİYARETLER
Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Bayrampaşa Şubesi, Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Dernek yönetimi başkan Mutlu’ya çalışmalarında başarılar diledi.
Yine Türkiye Bosna Sancak Derneği yönetim kurulu ile Bosna Sancak Trakya Rumeli Balkan Türkleri Derneği yönetimi de Başkan Mutlu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

DERNEKLER VE VATANDAŞLARDAN ZİYARETLER
Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu’yu ayrıca Cumhuriyet Savcısı Elif Canbaz, CHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Alican Çam ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Baypark Hastanesi yönetimi ve ekibi, Bayrampaşa Trabzonlular Derneği, Kastamonu Kültür ve Yardımlaşma Derneği,  Karabük ili Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, Bayrampaşa Kastamonulular Derneği (KAS-DER), Giresun Gönüllüler Derneği, Cevatpaşa Romanlar Derneği, Kınalılar Derneği, İstanbul Kırklarelililer Sosyal Yardımlaşma Derneği, Bayrampaşa Bakkallar Mezeciler ve Tekel Bayileri Esnaf Odası, Kırklareli Kofçaz Köylüleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Terazidere Cami ve Kız Kuran Kursu Koruma Derneği, Hayırseverler Cami Kuran Kursu Aile Birliği, Özgün Adımlar Halk Dansları ve Spor Kulübü, İnönü Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Deniz Mutlu Güler ve öğretmenleri, Yeni Malatyaspor Kulübü Futbol Akademisi ve İstanbul Bölge Medya Platformu ve Bayrampaşalı vatandaşlar ziyaret etti.
Bayrampaşa Belediye Başkanı Hasan Mutlu; “Nazik ziyaretleri ve güzel temennileri için Bayrampaşa Belediyesi’ne gelen bütün kuruluşlara teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" açıklamasını yaptı.

Tarih: 29 Nisan 2024 Pazartesi    Hit: 1316

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol