24 Haziran 2024 Pazartesi   

HAKAN BAŞ 6. BAŞKAN YARDIMCISI OLDU

HAKAN BAŞ 6. BAŞKAN YARDIMCISI OLDU
 

Bayrampaşa Belediyesi’nde Atilla Özen, Mehmet Demirok, Lütfi Kadıoğulları, Yalçın Sırakaya, Ahmet Kumbasar’dan sonra Hakan Baş, Başkan Yardımcısı olarak atandı. Hakan Baş, 2019-2024 yılları arasında Beylikdüzü Belediyesi’nde Fen İşleri Müdürü olarak görev almıştı.

HAKAN BAŞ KİMDİR?
Hakan BAŞ, 5 Ekim 1974 tarihinde Samsun'da doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimlerini ülkemizin çeşitli şehirlerinde tamamlamıştır. 1992 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü kazanmış olup mezuniyetinden sonra sonra çeşitli firmalarda inşaat mühendisi olarak çalışmıştır.
Hakan Baş çalışma hayatının devamında 2003-2008 yılları arasında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı'nda kontrol mühendisi, 2008-2016 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı'nda kontrol mühendisi, yaklaşık maliyet ve keşif hazırlama sorumlusu, kontrol amiri olarak; tarihi yarımadadaki üniversiteye ait yapıların restorasyon, konstrüksiyon proje alımı ve uygulamalarında aktif olarak bir fiil görev yapmıştır. 2016-2019 tarihlerinde Beylikdüzü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nde üst yapı sorumlusu olarak Belediye Başkanı Başkanı Ekrem İmamoğlu ile çalışmıştır. 2019-2024 yılları arasında yine Beylikdüzü Belediyesi’nde Fen İşleri Müdürü olarak görevine devam etmiştir. Çalışma döneminde yarışmaya katılıp ödül almış Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi, Beylikdüzü Fatma Ana Cemevi ve Kültür Merkezi projelerin alınması, uygulanması safhalarında da bulunmuştur.
Mayıs 2024 tarihi itibariyle Bayrampaşa Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak atanmıştır.
Hakan Baş, evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

Tarih: 14 Mayıs 2024 Salı    Hit: 1215

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol