24 Haziran 2024 Pazartesi   

ENGELSİZLER SERGİSİ

ENGELSİZLER SERGİSİ
 

Bayrampaşa Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle Bayrampaşa Belediyesi Rehabilitasyon Merkezinin kurlarında engelli vatandaşların el becerileriyle yaptığı özel ürünleri 10-16 Mayıs Engelliler farkındalık oluşturmak adına Bayrampaşa Şehir Parkı (Adapark) sergileniyor.Serginin açılışına Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, Bayrampaşa Halk Eğitim Müdüresi Lütfiye Özdemir, Bayrampaşa Belediyesi Rehabilitasyon Merkezi Müdüresi Arzu Güner ve kurs eğitmenleri de katıldı.
Bayrampaşa Belediyesi Rehabilitasyon Merkezi Müdüresi Arzu Güner, Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel ve Bayrampaşa Halk Eğitim Müdüresi Lütfiye Özdemir’e kurslarda yapılan çalışmalar ve kursiyerlerin yaptığı özel çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Sergilenen ürünler hakkında bilgiler alan ve tüm kursiyerler yakından ilgilenen Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel kursiyerleri el emekleri için kutladı. Şenel, yapılan ürünlerin daha sürdürülebilir bir ortamda satışının yapılmasında fayda olduğunu da belirtti.
Sergiyi Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Demirok da ziyaret etti. Demirok, çalışmalar ve ürünler hakkında bilgiler alırkeni, tüm  kursiyerlere başarılar diledi.
Mehmet Demirok, Bayrampaşa Belediyesi olarak engellilere her zaman destek olcaklarını da ifade etti.


Tarih: 09 Mayıs 2024 Perşembe    Hit: 1206

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol