24 Haziran 2024 Pazartesi   

DEMİR ADAMLAR HEDEF BÜYÜTTÜ

DEMİR ADAMLAR HEDEF BÜYÜTTÜ
 

Bayrampaşa Demirspor U13 takımı yeni sezon öncesi Kırklareli’de 1 hafta süren kamp ile hazırlıklarına başladı. Geçtiğimiz sezon U13 liginde grubunda namağlup şampiyon olan genç futbolcular yeni sezon öncesi hem grup maçları hem de katılacakları İstanbul Şampiyonası öncesi moral depoladı. Teknik direktör Mustafa Oygu yönetiminde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Demir Adamlar hedeflerini önce İstanbul şampiyonası sonra da Türkiye şampiyonası olarak belirledi.
İyi bir takım kurduklarını ve iyi bir jenerasyon yakaladıklarını belirten Bayrampaşa Demirspor Başkan Yardımcısı Oğuzhan Oygu, “Namağlup şampiyon olan U13 takımımızdan çok umutluyuz. İnşallah önce İstanbul şampiyonasında başarılı olacaklar ardından da Türkiye şampiyonasına gidecekler. Devre arasında da sporcularımızı kampa götüreceğiz. Kısıtlı imkanlarımızla birçok branşta Türk sporuna hizmet veriyoruz. Her geçen gün sporcularımızın başarılı olacağına inanıyoruz” dedi.
Kulüpleri bünyesinde toplamda 500 sporcularının bulunduğunu belirten Oğuzhan Oygu, “Futbolun yanı sıra Atletizm, Yüzme, Sualtı sporları, Modern pentatlon ve Basketbol dallarında da mücadele ediyoruz. 2023 sezonunda Paletli yüzmede sporcumuz Onur Şeker milli takımda dünya 2.si ve dünya 3’sü olarak bizi gururlandırdı. Yüzmede Avrupa'da düzenlenen Multination yarışlarında milli forma altında yarışan sporcularımızla başarıdan başarıya koşarak sezonu tamamladık. İstanbul şampiyonları, Türkiye şampiyonu ve Türkiye rekortmeni sporcularımızla gurur duyuyoruz” diye konuştu.

Tarih: 31 Ağustos 2023 Perşembe    Hit: 1817

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol