08 Ekim 2022 Cumartesi   

GOP’TA ROMAN AÇILIŞŸI

GOP’TA ROMAN AÇILIŞŸI
 

GaziosmanpaşŸa Belediye BaşŸkanı Dr. Erhan Erol, bölgede gerçekleşŸtirilecek yerinde dönüşŸüm ile ilgili çıkarılan “YerleşŸim yerlerinizden uzaklaşŸtırılacaksınız” şŸeklinde doğŸru olmayan sözlere itibar etmemelerini isteyerek, “Tüm hedefimiz burada yeni yapılan konutlarda herkesle eşŸit şŸartlarda yaşŸamınızı sağŸlamak. Bölgedeki gelişŸme hepinizin yararınadır. Tekrar ediyorum ayrımız gayrımız yok. Sizler GaziosmanpaşŸa’nın önemli bir parçasısınız” dedi.

GaziosmanpaşŸa Belediye BaşŸkanı Dr. Erhan Erol Sarıgöl Romanlar YardımlaşŸma DayanışŸma ve Kültür DerneğŸi’nin açılışŸ törenine katıldı. Törende bir konuşŸma yapan GaziosmanpaşŸa Belediye BaşŸkanı Dr. Erhan Erol bölgede yapılması planlanan toplu konutların gerçek sahibinin burada yaşŸayanlar olduğŸunu belirterek, “Bu ilkemizden taviz vermeyeceğŸiz. Kiracı olup ta yaşŸayanlar için ise çok uzun taksitlerle daire alma imkanı tanıyacağŸız. Fazla kalan daireleri de çocuklarınız için yine son derece cazip şŸartlara haiz taksitlerle satın alabileceksiniz’’ dedi.

Daha sonra Dernek BaşŸkanı Şadi Çatı ile birlikte açılışŸ kurdelesini kesen Dr. Erhan Erol, derneğŸin hayırlı olmasını diledi. Dernek BaşŸkanı Çatı’da açılışŸta kendilerini yalnız bırakmayan Belediye BaşŸkanı Dr. Erhan Erol ile AK Parti  İlçe BaşŸkanı  Av. İsmail ErgüneşŸ’e teşŸekkür dileklerini iletti. Dr. Erhan Erol daha sonra  ilçe başŸkanı ile birlikte Sarıgöl’de gezerek vatandaşŸlarla sohbet edip sorunlarını dinledi.

Tarih: 4- Nisan 2010 Pazartesi    Hit: 1380

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol