27 Kasım 2020 Cuma   

ALTUNAY'DAN YÖNETİCİLERE KAHVALTI

ALTUNAY'DAN YÖNETİCİLERE KAHVALTI
 

Kahvaltılı toplantıya BaşŸkan ALTUNAY’ın yanı sıra, Sultangazi Belediye BaşŸkan Yardımcıları Mustafa BİRİNCİ, Fevzi DܜLGER, Hacı ORHAN ve Nurgün GܜNGÖREN, Sultangazi Kaymakamı Yusuf Ziya ÇELİKKAYA, ilçe emniyet müdürü, ilçe milli eğŸitim müdürü, İSKİ müdürü, TEK müdürü, İGDAŞ müdürü ve kaymakamlığŸa bağŸlı diğŸer birim müdürleri katıldılar. 

     Sultangazi Kaymakamı Yusuf Ziya ÇELİKKAYA, Sultangazi Belediye BaşŸkanı Cahit ALTUNAY’ı başŸkanlık makamına seçilmişŸ olmasından dolayı tebrik edip, görevinde başŸarılar dileyerek konuşŸmasına başŸladı. Kaymakam ÇELİKKAYA Sultangazi’ye hizmet veren herkesin yanında olacaklarını belirterek özellikle kaymakamlığŸın tüm birimleri ile belediyenin yanında olacaklarını vurguladı. Sultangazi Belediyesi ile işŸbirliğŸi ve dayanışŸma içerisinde olacaklarını belirten Sultangazi kaymakamı Yusuf Ziya ÇELİKKAYA, Sultangazililerin hizmete kolay bir şŸekilde ulaşŸmaları gayreti içerisinde olacaklarını söyledi.


       Aynı toplantıda konuşŸan Sultangazi Belediye BaşŸkanı Cahit ALTUNAY da ilçe protokolü ile bir arada olmaktan mutlu olduğŸunu vurgulayarak “bu bir tanışŸma toplantısı, Sultangazili hemşŸehrilerimize hizmetin en iyisini en hızlı şŸekilde vermek için hummalı bir çalışŸama içerinde olacağŸız ve siz değŸerli birim müdürlerimiz ile her gün görüşŸeceğŸiz.” dedi. BaşŸkan Cahit ALTUNAY, İSKİ, TEK, İGDAŞ ve benzeri hizmet birimlerinin belediye ile çok daha fazla iletişŸimde olmalarını isteyerek konuşŸmasına; “Biz belediye hizmetlerini verirken siz kendi alanınıza düşŸen hizmetleri zamanında vermezseniz hizmetin kalitesi bozuluyor. Biz ilçemizi yap boz tahtası yapmayacağŸız ve vatandaşŸlarımızın ödediğŸi vergiyi çarçur etmeyeceğŸiz. Sizlerle iyi bir koordinasyon kurarak hemşŸehrilerimize hızlı ve kaliteli hizmet vereceğŸiz.”  diyerek devam etti.


       “Yükümüz ağŸır ancak biz bundan korkmuyoruz, aksine bu yük bizim seve seve onurla taşŸıyacağŸımız bir yük.” diyen BaşŸkan ALTUNAY, yapılan işŸin ve başŸarının herkese ait olduğŸunu belirtti. Cahit ALTUNAY, yapacak çok işŸleri olduğŸunu ve biriken sorunları ilçeye hizmet veren tüm birimlerle birlikte çözeceklerini vurgulayarak; “ işŸlerin düzenli gitmesini istiyoruz, yaptığŸımız ve yapacağŸımız işŸ az olsun ancak temiz olsun.”  dedi. Toplantıya katılan birim müdürleri de tek tek söz alarak hem kendilerini tanıttılar hem de yaptıkları ve yapacakları çalışŸmalar hakkında bilgi verdiler. Toplantı bitiminde BaşŸkan ALTUNAY, düzenlemişŸ oldukları toplantının sıcak bir ortamda verimli bir şŸekilde geçtiğŸini belirterek katılan herkese teşŸekkür etti.

Yeniumuthaber 

Tarih: 4- Nisan 2009 Çarşamba    Hit: 1499

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol