06 Ağustos 2021 Cuma   

YENİDEN REFAH’TAN ZİYARET

YENİDEN REFAH’TAN ZİYARET
 

Yeniden Refah Partisi Bayrampaşa İlçe Başkanlığı’ndan Paşavizyon Gazetesi’ni ziyaret.
Yeniden Refah Partisi Bayrampaşa İlçe Başkanı İsa Çetin, yönetim kurulu üyesi ve teşkilat başkanı Nevzat Uygun, yönetim kurulu üyesi ve teşkilat başkan yardımcısı Ahmet Kahraman ve Gençlik Kolları Başkanı Enes Işım, Paşavizyon Gazetesi’ne nezaket ziyaretinde bulundu.
Yeniden Refah Partisi Bayrampaşa eski başkan Ahmet Aksu’nun il yönetimine seçilmesinin ardından yaklaşık 3 ay önce ilçe başkanı olan İsa Çetin, ziyarette yaptığı açıklamada, “Öncelikli olarak Paşavizyon Gazetesi’ne çalışmalarında başarılar diliyoruz. Yıllardır siyaset yaptığımız malum partide Erbakan Hocamızın vefatından hemen sonra ‘Erbakansızlaştırma’ operasyonu başlatıldı. Milli görüş fikriyatı ekseninden saptırıldı. Asimile edildi. Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’a malum parti içerisinde siyaset yapma imkanı tanınmadı ve hareket alanı bırakılmadı. Milli görüşçülerin isteği doğrultusunda Dr. Fatih Erbakan, hocamızın yakın çalışma arkadaşları, bakanlık, milletvekilliği yapmış olan dava arkadaşları 23 Kasım 2018 yılında kurulan Yeniden Refah Partisi’ni kurdular. Bizler başka siyasi partiler gibi, siyonizmin ve yerli işbirlikçilerin medya ve para gücüyle kurulmuş bir parti değiliz. Bizler kişi ve kurumların isteği ve emri ile kurulmuş parti değiliz. Yeniden Refah Partisi olarak gücümüzü, kendi imkanlarımızdan, kendi kaynaklarımızdan alan Türkiye’nin tek halk hareketiyiz” dedi.

Halk hareketi olan Milli Görüş’e sahip çıkılmalı
Yeniden Refah Partisi olarak kirli ve kavgacı siyasetten uzak duracaklarını ve “Önce ahlak ve maneviyat” ilkesini rehber edindiklerini belirten İsa Çetin, “Yeniden Refah Partisi olarak süratli kalkınma, adalet, üretim, tarım, hayvancılık, elektronik sanayi hamlesi yapmak için kurulmuş partiyiz. Bizler, D8, D60, İslam Birliğ, ortak para birimi, İslam NATO’su, İslam Kültür Paktı’nın hayata geçirilmesi için kurulmuş bir partiyiz. Yeniden Refah Partisi Bayrampaşa ilçe teşkilatı olarak bizler, siyonizmin ve yerli işbirlikçilerinin tehditlerine boyun eğmeden, korkmadan tüm dünya mazlumlarına ve ezilenlere sahip çıkarak Erbakan çizgisinden yolumuza devam ediyoruz. Milletimizin yararına fikir ve proje üretemeyen iktidar ve muhalefet partilerinden toplum memnun değilse yapacağı tek şey Yeniden Refah Partisi ve halk hareketi olan Milli Görüş’e sahip çıkmaktır. Sivil ve halk hareketi olan Milli Görüş, siyasi ve hukuk düzeniyle, manevi ve ilmi adil düzeniyle, ekonomik adil düzeniyle bu projeleri ve doğruları milletimizle beraber söyleyerek, kötü yönetilmekten, zulümlerden ancak ve ancak bu şekilde kurtulunur. Parti olarak birçok projemiz mevcut. Üretime dayalı projelerimiz mevcut. Yıllık 150 milyar dolarlık paket ile üretime dayalı sorunları bitireceğimize inanıyoruz. Bu projemizi mevcut hükümet de yaparsa ekonomik sorunlar biter. Artık borç ve faizlere ödeme yapmayalım. Kendi özkaynaklarımızı kullanalım. Faize dayalı sistemden vazgeçip üretimi desteklemeliyiz. Türkiye’nin 81 ilinde o bölgenin kaynak ve özelliklerine göre fabrikalar kurup kalkınma hamlesi projemiz var. Üye sayımızı arttırma yolunda da çalışmalar yapıyoruz. Yeniden Refah partisi olarak programlarımız hazır. Halkımızdan destek bekliyoruz’ ifadelerini kullandı. 
Yeniden Refah Partisi temsilcilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Paşavizyon Genel Yayın Yönetmeni Cemil Sağlam ise, “Siyasette farklı bakış açılarına her zaman ihtiyaç vardır. Yeniden Refah Partisi olarak siyasete yeni bir soluk ve farklı bir bakış açısı getirdiniz. Paşavizyon Gazetesi olarak Yeniden Refah Partisi Bayrampaşa teşkilatının ziyaretinden memnuniyet duydum. Sizlere siyasi hayatınızda başarılar dilerim” şeklinde konuştu.
Ziyaret karşılıklı görüş alışverişi ile devam ederken, Yeniden Refah Partisi Bayrampaşa İlçe Başkanı İsa Çetin günün anısına merhum Necmettin Erbakan’ın daha önce “Davam” olarak yayımlanan kitabını parti olarak “Davamız” olarak çıkardıklarını belirterek Paşavizyon Gazetesi’ne hediye etti.

Tarih: 17 Nisan 2021 Cumartesi    Hit: 5847

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol