12 Haziran 2021 Cumartesi   

SAL SEPETİ ÇEK PİDENİ

SAL SEPETİ ÇEK PİDENİ
 

Türk Kızılay Bayrampaşa Şube Başkanlığı, geçen sene yaptıkları ve bu sene de yapmaya devam ettikleri; Ramazan ayına özel "Sal sepeti çek pideni" sloganıyla vatandaşların sofrasına sıcak pide dağıtmaya ve kalpleri ısıtmaya devam ediyor.
Yıl boyunca olduğu kadar koronavirüs salgını döneminde de çeşitli yardımlarla ihtiyaç sahiplerini sevindiren Türk Kızılayı, Ramazan ayında da vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. İlçedeki ihtiyaç sahiplerine erzak ve kahvaltılık desteğinde bulunan Kızılay, ayrıca vatandaşlara pide dağıtımında bulunuyor.
Genç Kızılay Bayrampaşa gönüllüleri ayrıca iftara yetişemeyen vatandaşlara ve iftar saatinde çalışan emekçilere iftariyelik ikram ediyor.
Geçtiğimiz günlerde Genç Kızılay İstanbul İl Başkanı Berat Akova, Kızılay Bayrampaşa Şube Başkanı Okan Aysu ve Genç Kızılay İlçe Başkanı Raif Şentürk ile birlikte pide dağıtımına eşlik ettiler. 
Genç Kızılay Bayrampaşa İlçe Başkanı Raif Şentürk ise, "Ramazan boyunca yaptığımız gıda ve kıyafet  dağıtımlarının yanı sıra Cumartesi ve Pazar günleri halkımıza sıcak pide ikram etmeye devam ediyoruz" diye konuştu.
Türk Kızılay Bayrampaşa Şubesi Başkanı Okan Aysu da yaptığı açıklamada "Ülke ve dünya olarak koronavirüs pandemisi döneminde zor bir süreçten geçiyoruz. Kızılay olarak en zor günlerimizde halkımızın yanındayız. Hilal işte bunun için var. Tüm Kızılay gönüllülerine teşekkür ediyorum. Herkese sağlıklı günler diliyorum" ifadelerini kullandı. 

Tarih: 04 Mayıs 2021 Salı    Hit: 2194

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol