15 Ekim 2021 Cuma   

Naser ŞİMŞEK / İnşaat Mühendisi / Teknik Bakış

SADECE BU MU?

 

GÜVENLİK güçlerimiz tarafından terör bölgesinde bölücü terör örgütü PKK'nın, Amerikan, İsveç, Fransız-Alman ortak üretimi anti-tank roketlerini Türkiye'ye karşı kullandığı belirlendi.
Terör örgütü PKK, İsveç üretimi AT-4, Amerikan menşeli TOW ile Fransız-Alman üretimi MILAN anti-tank roketleriyle, Suriye, Irak'ın kuzeyi ve Türkiye'de güvenlik güçlerine saldırılar düzenliyor.
NATO ülkesi Türkiye’ye NATO silahları ile saldırmak ve bunların sonucunda gelen şehit haberleri, kim tarafından yaptırılıyor? Sözde “dost ve müttefik” ülkelerden. Bu silahlar tek tek fotoğraflandı, seri numaraları not edildi.
NATO üyesi ülkelerin ürettiği bu tür silahların bir terör örgütünün eline nasıl geçtiği sorusu uzun zamandır yanıt bekliyor.
Sadece bu mu?
Suriye'ye yaptığımız operasyonlarda bize karşı çıkan, terör örgütüne yeraltı tünellerini yapan acaba kimlerdir?
1999 yılında kullanım süresi biten terörist başını bize veren, buna karşılık aynı zamanlarda fetö liderini kendi ülkesine alıp besleyen, kollayan, istediklerini yaptıran acaba hangi ülkedir?
Bunların sonucunda MİT krizini, 17-25 Aralık, Gezi Olaylarını yaratan kimlerdi?
Kimler perde arkasından bunları yönetiyordu?
15 Temmuz hain darbe girişimini planlayan ve planlatan, bunun sonucunda beynini kiraya vermiş hainlerle 251 şehit verdiren kimlerdi?
Ege Denizinde sürekli it dalaşı yapan hangi ülkedir?
Sözde sınır ihlaline karşı uçak kaldıran ama darbe teşebbüsünde ülkesini adeta kırmızı halı sererek Türk Ordusuna ait savaş helikopterine kucak açan açtıran kimlerdi?
Düşünün Türk Ordusuna ait savaş helikopteri, hain darbe girişimi, onlar için başarısızlık ile sonuçlandığı belli olduğunda, içinde kimlerin olduğu bilinmeyen! kişileri alıp Büyükada'dan havalanıyor. Silivri, Tekirdağ üzerinden Yunanistan'a doğru yol alıyor. Radarlarda da belli olan bu helikoptere karşı hiç bir uyarı, engelleme yapılmıyor ki içinde malum savaş helikopteri olduğu için her türden silah da olabilme ihtimaline karşı, iniş izni verilerek içindeki planlayıcıların kaçmasına izin veriliyor. Böyle bir izni kim verir verdirir?
Türkiye Cumhuriyeti'ne karşı yaptıkları planları FOS çıkan, “Seçim ile “ERDOĞAN”ı deviremiyorsak, başka yöntemlerle devireceğiz” diyen sözde başkan kimdir? Bu doğrultuda sözde basını fonlayan, farklı STK'lara destek veren, 2023 seçimleri için ‘Yedi Benzemezi Bir Araya Getiren’ kimdir?
Türkiye adeta “İkinci Kurtuluş Savaşını” yaşamaktadır. Bu savaşı bize zafer ile sonuçlandırabilecek Lider Recep Tayyip Erdoğan’dır.
Önümüzdeki zamanlarda oluşabilecek her türlü fitneye bu perspektiften bakmak, çocuklarımızın yarını için büyük önem taşımaktadır.

Tarih: 15 Eylül 2021 Çarşamba    Hit: 890
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol