12 Haziran 2021 Cumartesi   

ÖZEL BAYRAM KUTLAMASI

ÖZEL BAYRAM KUTLAMASI
 

Bayrampaşa Kaymakamlığı, Bayrampaşa Belediyesi ve Bayrampaşa Kızılay Şubesi ortak bir etkinlik düzenleyerek ilçede bulunan vatandaşların Ramazan Bayramı’nı kutladı.
Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Kızılay Bayrampaşa Şubesi Başkanı Okan Aysu, yönetim kurulu üyeleri ve Genç Kızılay Gönüllüleri, ilçedeki mahalleleri dolaşarak vatandaşlarla bayramlaştı. Etkinlikler sırasında Şenel, Aydıner ve Kızılay ekipleri vatandaşların bayramını kutladı ve çocuklara hediyeler verdi. Şenel ve Aydıner mahalle halkı, gençler ve çocuklarla bir süre sohbet de etti.
Vatandaşlarıın büyük ilgisi ile oldukça samimi geçen ziyaret esnasında Şenel ve Aydıner mahalle halkı, gençler ve çocuklarla bir süre sohbet de etti.
Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel yaptığı açıklamada, “Ülkemizin ve tüm İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor; sağlık, huzur, birlik, beraberlik ve hayırlara vesile olmasını diliyoruz” ifadelerini kullandı.
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Aziz milletimiz ve tüm Müslüman kardeşlerimizin Ramazan Bayramı'nı gönülden tebrik ediyorum. Yüce Rabbimden ülkemiz, gönül coğrafyamız ve alem-i İslam için başta sağlık, barış ve huzur olmak üzere hayırlar niyaz ediyorum” diye konuştu.

EMNİYET, İTFAİYE VE BELEDİYE PERSONELİNE ZİYARET
Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel ve Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürü Hakan Demir ile birlikte Bayrampaşa Polis Merkezi ve Cevatpaşa Şehit Burak Bülbül Polis Merkezi’ne görev yapan emniyet mensuplarını ve Bayrampaşa İtfaiye İstasyonu’nda görev yapan itfaiye personelini ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti.
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ayrıca Zabıta Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Makine İkmal personelini ve Başşöförlüğü de ziyaret ederek mesai arkadaşlarının bayramlarını kutladı.

Tarih: 17 Mayıs 2021 Pazartesi    Hit: 2236

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol