30 Ocak 2023 Pazartesi   

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI
 

Bayrampaşa Kaymakamlığı, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle kutlama programları düzenledi.
Bayrampaşa’daki ilk tören Atatürk Parkı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk sunma ile başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından program sona erdi.
Bayrampaşa’daki ikinci program ise Aliya İzzetbegovic Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen, programa Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Fehmi Kılıçkaya, Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Afacan, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.
Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Protokol konuşmaları, öğrenci şiirlerinin okunması, sinevizyon gösterisi, müzik dinletisi, dereceye giren öğrencilere ödülleri verilmesi ve öğretmenlerimize hizmet şeref plaketi takdim edildi. Etkinlikte Bayrampaşa’da çeşitli okullarda göreve başlayan öğretmenlerin yemin töreni de gerçekleştirildi.
Programda konuşan Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, “Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, sevgisi, emeği ve fedakârlıklarıyla geleceğimizi inşa eden tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, ebediyete irtihal eden değerli öğretmenlerimizi ise saygı, sevgi ve minnetle anıyoruz. 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde yemin ederek ilçemizde göreve başlayan öğretmenlerimizi tebrik ediyor ve başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Tarih: 25 Kasım 2022 Cuma    Hit: 1202

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol