21 Temmuz 2024 Pazar   

NEC FERMUAR

NEC FERMUAR
 

Fermuar, Fransızca ‘fermoir’ kökünden gelir, iki kumaşın arasını geçici olarak açma kapamaya yarayan kilit türüdür.
Fermuar, icat edilen ürünler içinde günlük hayatımızda belki de en çok kullanılan endüstriyel ürünlerden biri olma özelliğini korumaktadır.
Fermuarlar özellikle Hazır Giyim sektörü başta olmak üzere ev tekstili, otomotiv, ayakkabı ve çanta gibi birçok sektörde onlarca üründe kullanılıyor. 
Türkiye’de fermuar sektörünün öncü firmalarından Nec Fermuar, zengin fermuar ve renk çeşitleri, kaliteli ve dayanıklı malzemesi ve % 100 müşteri memnuniyeti ile hizmet veriyor.
Fermuar ve Tekstil yan ürünleri sektöründe 30 yıllık tecrübesiyle, Sultangazi’de bulunan 2200 metrekare kapalı alanıyla, 50 kişilik personel kadrosu 11 milyon 500 bin metre fermuar üretim kapasitesi ile kurumsallaşmış fermuar imalatı hizmeti veren Nec Fermuar; kaliteli zengin ürün çeşidi, hızlı servis ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeyen dinamik kadrosu ile talepleri en kısa süre içerisinde yerine getiriyor.
Nec Fermuar, müşterilerin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak esnek yapısıyla öncü ve yaratıcı çözümleriyle onları farklı kılan ürün ve hizmetleri tasarlayıp sunarken, Nec Fermuar markasını Türkiye ve dünyanın her yerinde bilinir ve güvenilir kılmayı hedef ediniyor.
Kaliteli işçilik, yüzlerce çeşit ürün ve uygun fiyatıyla dikkat çeken Nec Fermuar’ın, çeşitli renklerde ve birçok diş modeline sahip metal, kemikli ve naylon fermuarlar, elcik ve kürsör çeşitleri bulunuyor.

Tarih: 12 Ağustos 2022 Cuma    Hit: 7990

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol