30 Ocak 2023 Pazartesi   

MUTLULUĞA ‘EVET’ DEDİLER

MUTLULUĞA ‘EVET’ DEDİLER
 

Zeliha-Günnehar Şentürk’ün oğlu Yiğit Şentürk ile Emine-Uysal Horzum çiftinin öğretmen kızları Ayşegül Horzum, Armonia De Luxe’de yapılan düğün töreni ile mutluluğa "Evet "dediler.
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in kıydığı nikahın şahitliklerini ise Arda Turan, Tolga Güneş, Doğun Topçu, Kadir Öztürk, Nisa ve Leoni yaptı.
Yoğun katılımın olduğu düğüne, iş, siyaset, sanat ve spor camiasından çok sayıda seçkin davetli katıldı. Şentürk ve Horzum aile fertleri düğüne katılanlarla tek tek ilgilenerek tebrikleri kabul ettiler.

Çifte ömür boyu mutluluklar dileyen Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Sağlıklı toplum ve aile yapısı için böyle güçlü temellerle bir araya gelinmesi lazım. Ben iki aileyi de tebrik ediyorum böyle güzide çocuklar yetiştirdiği için. Kendi medeniyetimize, inancımıza uygun yetişen çiftlerin bir araya gelip yuva kurmaları bizleri ziyadesiyle memnun ediyor” dedi.
Başkan Aydıner daha sonra nikah defterini Arda Turan'ın vermesini istedi. Eski yıldız futbolcu da yaptığı konuşmada "Öncelikle Atila başkanımıza teşekkür ederim. Her zaman bize sahip çıkar ağabeylik yapar. Mutluluk huzurdan geçer. Huzurun yolu da evde eşine 'Tamam hayatım' demekten geçer. Ben nikah defterini Ayşegül kardeşime teslim ediyorum. Kardeşlerimize ömür boyu mutluluklar diliyorum. İnşallah, vatana, millete ve Bayrampaşamıza hayırlı evlatlar yetiştirirler" şeklinde konuştu.

Tarih: 20 Kasım 2022 Pazar    Hit: 2206

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol